Lauren Phillips łapie za bicz w nowej scenie dla Delphine Films

Lauren Phillips pokazuje swoją dominującą stronę w nowej scenie Delphine Films 'Get That Laugh’. Lauren gra domine, Ms. Phillips, która szkoli uległego Davida Lee.

Tought LoveX

Lauren Phillips ostatnio mocno akcentuje swoje zamiłowanie do BDSM. Nie tylko jest współreżyserską nowej serii na Adult Time o nazwie Switch, ale również, teraz jest jedną z gwiazd drugiego odcinka serii Hang in There, Abigail. Podczas sceny seksu, Lauren gra dominę, Panią Phillips, i dostaje do wytrenowania młodego szczeniaczka, Davida Lee. David szybko uczy się, że nie ma ucieczki, gdy jest się na smyczy, zwłaszcza gdy trzyma ją Lauren i posłusznie wykonuje wszystkie jej polecenia.

“Świetnie się bawiłam grając doiminę i szkoląc, Davida Lee, w mojej nowej scenie dla Delphine Films. On zdecydowanie dał się wyszkolić“ powiedziała Lauren Phillips.

Obejrzyjcie drugą scenę Lauren dla Delphine Films na delphinefilms.com, scenę znajdziecie w zakładce New and Hot.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedźcie jej stronę internetową laurenphillips.com i śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.