KURVE nowy wibrator z technologią Treble & Bass

Hot Octopuss wypuściło na rynek nowy wibrator Kurve stymulujący punkt G, który wykorzystuje ich oryginalną technologię Treble and Bass. Urządzenie ma na celu nie tylko precyzyjną stymulację punktu G, ale również zaoferowanie nie spotykanych do tej pory rodzajów stymulacji, poprzez połączenie 2 rodzajów wibracji.

CaliTeens

Kurve wykorzystuje stworzoną i opatentowaną przez Hot Octopuss technologię Treble and Bass, wcześniej wykorzystaną w ringu JETT. Polega ona na zastosowaniu 2 niezależnych silniczków z różnym rodzajem wibracji. Silnik zwany Treble oferuje wibracje o wysokiej częstotliwości, natomiast drugi o nazwie Bass oferuje wibracje o niskiej częstotliwości. Najłatwiej jest to porównać do jednostek sterujących w zabawkach z elektrostumulacją, gdzie również rodzaj stymulacji można płynnie regulować na dwóch płaszczyznach. Zastosowanie 2 silników Tremble oraz Bass sprawia, że do wyboru jest naprawdę ogromna ilość możliwych rodzajów wibracji. Jeżeli poświęci się wystarczająco dużo czasu i uwagi na poszukiwania, to bez problemu każdy znajdzie idealny rodzaj stymulacji dla siebie.

Technologia Treble and Bass to nie jedyna cecha Kurve. Wykonany z silikonu wysokiej jakości wibrator, jest całkowicie wodoodporny dzięki czemu bez problemu można go stosować w wanie czy pod prysznicem. Wcześniej wspominany szeroki zakres możliwych wibracji, od razu nasuwa na myśl, długą przyjemną kąpiel w wannie połączoną z powolną eksploracją różnych rodzajów wibracji. Kurve posiada delikatną miękką główkę pozwalającą dopasować nacisk wibratora na punkt G do własnych preferencji oraz oferuje 5 wzorów wibracji..

Najbardziej problematycznym elementem wibratora jak i technologii Treble and Bass jest sterowanie. Posiadanie 2 niezależnych silniczków oznacza, że potrzebne są 2 zestawy przysicków. Przyciski umieszczone są symetrycznie na dole wibratora, jednak umiejętna ich obsługa bez konieczności skupiania się na obsłudze, zamiast na przyjemności, może zająć trochę więcej czasu niż w przypadku zwykłego wibratora. Na szczęście przyciski są na tyle duże i wypukłe, że bez problemu można je wyczuć kciukiem.

Bez wątpienia technologia Treble and Bass oferuje unikalne możliwości i doznania, które ciężko jest znaleźć w innych produktach. W przypadku ringu JETT sprawdziła się bardzo dobrze, dlatego też bardzo prawdopodobne, że również Wibrator Kurve bardzo szybko zyska grono wielu zadowolonych użytkowników.

Wibrator możecie kupić tutaj: KURVE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.