Kix, nowa jednostka sterująca od ElectraStim dla początkujących

ElectraStim wprowadziła na rynek nową jednostkę sterującą o nazwie Kix, stworzoną specjalnie dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z elektrostymulacją. Oprócz znacząco uproszczonej obsługi, Kix dostępny jest również w wyjątkowo niskiej cenie.

'

Zabawki oferujące elektrostymulację dostępne są na rynku już od ponad 20 lat. Jednak pomimo coraz większej ilości producentów oferujących ten rodzaj doznań, cały czas uznawane są one za niszę dla pasjonatów. Jest to spowodowane głównie z dwóch powodów – strachem przed elektrycznością oraz wysoką ceną.

Elektrostymulacja to nie jest rażenie prądem

Większość z nas od dziecka ma wmawiane, że prądu należy się bać. Dlatego mając tak głęboko zakodowany strach przed elektrycznością, nie jest dziwne, że większość osób obchodzi zabawki oferujące elektrostymulację szerokim łukiem.

Jednak jest to całkowicie mylne podejście. Produkty erotyczne oferujące elektrostymulacje nie rażą prądem i nie sprawiają bólu. Doznania jakie dostarczają prędzej można porównać do delikatnego przyjemnego mrowienia.

Popularnym przykładem stosowanym w sklepach erotycznych, jest zabawa w lizanie baterii 9V jaką wiele osób praktykowało w młodości. W zdecydowanej większości przypadków moc oferowana przez zabawki erotyczne jest znacznie słabsza od tej, którą posiada 9V bateria.

Cena też potrafi przestraszyć

Drugim powodem, dla którego początek przygody z elektrostymulacją jest taki trudny, jest wysoki kosz początkowy. Pomijając kilka zabawek, a dokładnie wibratorów, produkty oferujące elektrostymulację do działania wymagają tak zwanej jednostki sterującej. To właśnie te urządzenia, podpięte do zabawki umożliwiają jej stymulowanie za pomocą delikatnych impulsów elektrycznych oraz regulację ich mocy.

Niestety ich cena nie należy do najniższych. W zależności od producenta oraz sklepu ich cena wynosi około tysiąc złotych. Do tego dochodzi jeszcze koszt zabawki i nagle okazuje się, że znacznie taniej jest kupić kilka wysokiej jakości zabawek, bez elektrostymulacji.

Jednak to nie dotyczy nowej jednostki sterującej od ElectraStim. Kix dostępny jest na stronie producenta za około 360 zł, co w porównaniu do innej jednostki, jak na przykład ElectraStim Flux który kosztuje około 1100zł jest bardzo atrakcyjną ceną.

Urządzenie specjalnie dla początkujących

Kix oferuje wystarczająco dużą moc i tryby działania, aby zaprezentować szeroką różnorodność stymulacji, a zarazem stworzony został z myślą, aby był jak najprostszy w obsłudze. Znane z innych urządzeń skale, pokrętła i liczby, które niewiele mówią osobom początkującym, a czasami nawet i odstraszają swoim wyglądem, zostały zastąpione dużo łatwiejszym w zrozumieniu panelem.

Poziom intensywności Kix jest wyświetlany za pomocą kolorowej diody na górze urządzenia. Chłodne kolory reprezentują niższe natężenie, natomiast ciepłe kolory wskazują bardziej intensywne poziomy mocy. Takie rozwiązanie ma na celu odciągnięcie uwagi użytkownika od numerowanych poziomów i umożliwienie skupienia się na tym co jest najważniejsze, na stymulacji i doznaniach jakie oferuje urządzenie.

Kix posiada pięć zaprogramowanych wzorów pracy oraz specjalny nowy tryb ‘Sweep n Keep’, który pozwala użytkownikom kontrolować intensywność stymulacji, jak również częstotliwość dla różnych trybów doznań.

Ostatnią nowością, robiącą ukłon w stronę początkujących, jaką wprowadza urządzenie jest zastąpienie pokręteł regulujących, touchpadem. Ma to na celu uproszczenie obsługi poprzez płynne przejście przez spektrum intensywności oraz wygodną regulację bez konieczności skupiania się na urządzeniu i numeracji poziomów mocy.

Kix ładowany jest przez USB i oferuje do 3 godzin stymulacji na jednym ładowaniu. Urządzenie jest kompatybilne z większością zabawek erotycznych dostępnych u producenta. Pełna tabela kompatybilności Kix’a z zabawkami dostępna jest tutaj.

Firma ElectraStim, która niedawno obchodziła 20 lat istnienia na rynku, wierzy, że Kix przekona osoby, które są zainteresowane elektrostymulacją jednak nie zdecydowały się na zakup oraz przyciągnie zupełnie nowych klientów, którzy będą chcieli poeksperymentować z nową formą doznań.

Jednostkę sterująca Kix można kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.