Kitana Montana wystąpi na żywo z okazji Dnia Świętego Patryka

Zapierająca dech w piersiach Kitana Montana uwielbia występować na żywo przed kamerką i doprowadzać swoich fanów do szału, dokładnie to zamierza zrobić też dzisiaj, podczas specjalnego pokazu okazji Dnia Świętego Patryka.

CaliTeens

Biuściasta, wytatuowana seksbomba Kitana Montana zaliczyła już jeden pokaz w tym tygodniu i już ją swędzi, aby zrobić kolejny. Kitana zapowiedziała, że dzisiaj, w Dzień Świętego Patryka, ponownie wystąpi na żywo dla swoich fanów. Nie trzeba mieć szczęścia Irlandczyka, aby to zobaczyć, wystarczy link do jej strony na OnlyFans. 

“Planuję coś niesamowitego na mój piątkowy pokaz“, podzieliła się Kitana. “Nie przegapcie tego, bo będziecie smutni, że was to ominęło“. 

Co to za wielka niespodzianka? Tak jak mistyczny garnek złota, będziecie musieli sami zobaczyć, aby uwierzyć. Nastawcie swoje budziki ponieważ pokaz rozpocznie się dziś w nocy o godzinie 3:00. Nie przegapcie ani sekundy i już teraz zarejestrujcie się za darmo na jej OnlyFans.

Uznana międzynarodowa gwiazda ma również nowe wydanie DVD, ’Juicy Licks Vol. 27’ od Reality Kings. Ta piękna dziewczyna łączy siły z dwiema innymi lesbijkami w erotycznym spotkaniu, które jest wprost wyjęte z waszych najwspanialszych snów. Pocałunki, lizanie i zabawki to tylko początek, a Kitana wie co robić z Mishą Montaną i Chantal Danielle w tej gorącej scenie. 

“Jedyną rzeczą lepszą niż otrzymanie zapłaty za kochanie się z piękną kobietą“ – powiedziała Kitana – “jest otrzymanie zapłaty za kochanie się z dwoma w tym samym czasie! Dzięki jeszcze raz, Reality Kings!“ 

Zdobądźcie swoją kopię już teraz na adultdvdempire.com.

Śledźcie Kitanę Montanę na Twitterze i Instagramie natomiast, aby zobaczyć jej gorące treści subskrybujcie ją na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.