Kiiroo ogłasza Lauren Phillips jako najnowszą gwiazdę Feel Star

Seksowna, ogniście ruda influencerka, aktorka dla dorosłych, gracz i modelka Lauren Phillips nawiązała współpracę z innowatorami interaktywnej technologii seksualnej, Kiiroo. Jest ona najnowszą gwiazdą Feel Star, która zadebiutowała ze swoim masturbatorem FeelLauren, uformowanym z jej najbardziej pożądanej części ciała.

'

Masturbator FeelLauren jest jednym z najbardziej oczekiwanych dodatków do kolekcji Feel Star. Zarówno FeelLauren, jak i cała kolekcja zostały zaprojektowane specjalnie do użycia z wielokrotnie nagradzanym, interaktywnym urządzeniem Keon od Kiiroo.

FeelLauren posiada spersonalizowany rękaw wykonany z najwyższej jakości materiałów zaprojektowanych z myślą o realizmie. W połączeniu z Keonem, masturbator FeelLauren naśladuje dziką, przesadzoną akcję na ekranie, z której Lauren jest znana – oferuje doznania dotykowe, które sprawią, że poczujesz się jak męski talent w jednej z jej legendarnych scen i pozwoli Ci osiągnąć niewyobrażalne wyżyny orgazmu.

Oprócz posiadania jednej z najbardziej pożądanych nowych zabawek na rynku, FeelLauren jest dostarczany w pudełku z błyszczącymi zdjęciami przedstawiającymi Lauren w stylu Old Hollywood glamour, z czerwoną i czarną bielizną podkreślającą jej oszałamiające krągłości. Zdjęcia zostały zrobione przez Marcosa Riverę, a fani z pewnością będą chcieli zatrzymać pudełko z podpisem Lauren.

„Moja kolekcja jest wszystkim, czym myślałam, że będzie, a nawet więcej! Na każdym kroku pracownicy Kiiroo współpracowali ze mną, aby stworzyć zabawkę, którą zawsze sobie wyobrażałam, aby zachwycić moich fanów. FeelLauren to najbardziej realistyczna rzecz, obok posiadania mnie osobiście przy sobie, a także obowiązkowa pozycja dla wszystkich moich fanów. Zapewni im wiele godzin przyjemności” – powiedziała Lauren Phillips. „Jeśli kupisz jedną z nich na stronie Kiiroo i przyniesiesz ją na EXXXOTICA Chicago, podpiszę ją dla Ciebie i zrobię sobie z nią selfie. Będę je również sprzedawać na wystawie, jeśli chcesz kupić jedną na miejscu.”

„Każda z naszych Feel Stars wnosi nowy, unikalny charakter do naszego galerii gwiazd i nie ma wyjątku, jeśli chodzi o nasz najnowszy dodatek.” mówi Helen Zeal, Dyrektor w Kiiroo. „Lauren była na naszym celowniku od jakiegoś czasu i jesteśmy niezmiernie podekscytowani wprowadzeniem jej produktu, który jest doskonałym rezultatem wspaniałej współpracy.”

Oglądanie treści dla dorosłych z udziałem Lauren, będą teraz wyjątkowo rozkosznie realistyczne. Aby kupić kolekcję, zobaczyć więcej zdjęć Lauren i przeczytać ekskluzywny wywiad z nią, wejdź na kiiroo.com.

Natomiast aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedź jej stronę laurenphillips.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.