JustFor.fans oferuje nowym modelkom alternatywny proces weryfikacji bez Twittera

Platforma społecznościowa premium dla dorosłych, JustFor.fans ogłosiła zaktualizowany proces weryfikacji rejestracji nowych modeli na stronie, która umożliwia uwierzytelnianie korzystania za pomocą innych platform społecznych, niż Twitter.

JustFor.fans dodało nowe sposoby weryfikacji nowych modeli, które dają im większą elastyczność w sposobie ubiegania się o weryfikację i nie zmuszają ich do posiadania konta na konkretnej platformie mediów społecznościowych.

„Przez ostatnie cztery lata byliśmy związani tylko z Twitterem jako sposobem weryfikacji nowych modeli, a teraz rozszerzyliśmy naszą usługę weryfikacji o konta społecznościowe, takie jak Instagram i TikTok” – powiedział założyciel firmy Dominic Ford.

Według wewnętrznych dokumentów uzyskanych przez Reutersa, treści dla dorosłych stanowią około 13% wszystkich postów na Twitterze i są jednym z najszybciej rozwijających się rodzajów treści na platformie. Jednak odkąd Elon Musk złożył ofertę kupna Twittera i powiedział, że planuje zwolnić 75% pracowników platformy mediów społecznościowych, wielu obawia się, że jest to koniec tego, co Paper Magazine nazwał „Złotym wiekiem porno na Twitterze„.

„Podjęliśmy te kroki z powodu strachu, spekulacji i wysypu ludzi nie ufających Twitterowi, a JustFor.fans dostosowuje się do tego. Ponadto, JFF jest doskonałą alternatywą dla Twittera, z funkcjami takimi jak śledzenie modeli za darmo i otwarte publiczne posty oraz tylko dla subskrybentów, narzędzia odkrywania/zaangażowania modeli dla fanów, opcje sieciowe i co najlepsze, JFF został zaprojektowany, aby zaspokoić specyficzne potrzeby twórców treści dla dorosłych” kontynuował Dominic Ford.

Aby dowiedzieć się więcej o JustFor.fans, odwiedźcie do JustFor.fans i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.