Ivan z AltErotic opowiada o antysemityzmie w nowym podcaście ‘All Roads Lead Here’

Slava 'Ivan’ Siderman, wielokrotnie nagradzany twórca filmów dla dorosłych i horrorów, obecnie pełniący funkcję prezesa i dyrektora alternatywnego studia erotycznego AltErotic, jest gościem najnowszego odcinka podcastu ’All Roads Lead Here’.

'

Pochodzący z Żytomierza na Ukrainie opowiada gospodarzowi Danielowi Roque o swojej osobistej historii imigracji do Stanów Zjednoczonych z byłego Związku Radzieckiego w czasie zimnej wojny pod koniec lat 70-tych. „Jestem Żydem, moja rodzina jest żydowska – a życie w tej części kraju było wtedy dość trudne dla Żydów, więc wielu Rosjan, którzy wyemigrowali tutaj w latach 70. i 80. było Żydami” – wyjaśnia, „ponieważ byli oni bardzo prześladowani”.

Ivan opowiedział historię o przyjacielu rodziny na Ukrainie, który doświadczył brutalnego antysemityzmu, gdy miał osiem lat podczas 2 wojny światowej. „Zapukano do drzwi, jego mama otworzyła drzwi, a sąsiad z sąsiedztwa wpadł i uderzył jego mamę kamieniem. Jego siostra próbowała go odeprzeć, a mama krzyczała, żeby uciekał na stację kolejową. Ten sąsiad zabił jego mamę, jego siostrę i 60 Żydów… zakopał ich żywcem… słychać było krzyki ludzi spod ziemi”.

Wyjaśnił, że w dzieciństwie był prześladowany za to, że był Żydem: „Pamiętam dzień, w którym wróciłem do domu ze szkoły, a moi rodzice mówią: 'Nie musisz wracać do szkoły, bo wyjeżdżamy, jedziemy do Ameryki’… Byłem radosny”. Dodał, że „to, co tak bardzo imponuje mi w moich rodzicach, to wszystko, co zaryzykowali. Opuszczacie strefę komfortu waszego kraju, waszego języka, waszych miejsc pracy, waszych rodzin, aby przyjechać do Stanów Zjednoczonych”.

Teraz mieszkając w Los Angeles, Ivan mówi: „Jestem zszokowany, jak łatwo w dzisiejszych czasach ludzie rzucają antysemityzmem, nie zwracając uwagi na to, co dzieje się w psychice tych, których dotyka. W tym klimacie, w którym rzekomo jesteśmy tyglem troski, ludzie tacy jak Whoopi Goldberg, z jej bezsensownymi, niewykształconymi słowami w głośnym, znów 'troskliwym’ programie o owcach, plują tymi słowami. Wygląda na to, że anulowanie kultury działa tylko w jednym kierunku.”

„Wyzywam ją lub każdy bezmyślny umysł, aby usiąść i posłuchać horrorów, przez które przeszli moi rodzice i rodziny i z którymi nadal mają do czynienia. Od bycia atakowanym w szkole jako dziecko do niewiarygodnych morderstw popełnianych przez sąsiadów za samo bycie Żydem, te słowa sprawiają, że jestem jeszcze bardziej dumny z bycia rosyjskim Żydem. Myślę, że powinienem podziękować ludziom takim jak raperzy, celebryci i sportowcy, którzy wylewają te śmieci na forum publicznym, za to, że czynią naszą/moją siłę i więź jeszcze silniejszą.”

Aby posłuchać wywiadu w całości, odwiedź AllRoadsLeadHere.org.

Natomiast, aby dowiedzieć się więcej o Ivanie, śledź go na Twitterze, Instagramie oraz posłuchaj jego podcastu na KingSlivan.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.