Hot Octopuss poszukuje największego onanisty w Australii

Połowa ludzi na świecie robi to regularnie, ale nikt się do tego nie przyznaje. Masturbacja przez wieki była uznawana za grzech, niemoralne zachowanie, a nawet schorzenie psychiczne. Amerykański lekarz John Kellogg stwierdził kiedyś, że „ani dżuma, ani wojna, ani ospa, ani podobne choroby nie przyniosły tak katastrofalnych skutków dla ludzkości, jak zgubny nawyk onanizmu”. Czasy się zmieniły i onanizacja nie jest już przyczyną wszelkiego zła na świecie, jednak nadal mało kto otwarcie o niej rozmawia. Hot Octopuss postanowiło powiedzieć dość piętnu otaczającemu masturbację. Dlatego w swoim wydarzeniu o nazwie ‘Australia’s biggest w*nker’ poszukuje największego onanisty w Australii.

'
Whacktivism’ czyli promowanie pozytywnych aspektów masturbacji

Na wstępie napisze, że określenie wanker (wulgarne określenie masturbacji) uważam za średnio trafione. Nawet sam organizator je cenzuruje. Natomiast Whacktivism’, czyli idea promowania masturbacji, oraz jej pozytywnych psychologicznych i fizjologicznych efektów jest jak najbardziej słuszna. Redukcja stresu, poprawa snu, zwiększenie koncentracji, łagodzenie skurczy związanych z menstruacją czy zmniejszenie ryzyka raka prostaty to tylko niektóre z pozytywnych efektów jakie przynosi onanizacja. Pytanie tylko czy jest to jednorazowa akcja, czy Hot Octopuss faktycznie będzie systematycznie promować 'Whacktivism’? Finał akcji będzie miał miejsce 9 kwietnia 2021, kiedy to Hot Octopuss przeprowadzi ‘pierwszy zsynchronizowany orgazm na świecie’. Również wówczas, wybrany zostanie największy onanista/tka Australii.

Mapa masturbacji

I tutaj pojawia się pytanie, w jaki sposób organizator dokona wyboru największego onanisty w Australii? Odpowiedzią na to pytanie jest mapa masturbacji, która można zobaczyć tutaj. Każda osoba, która zapisze się do wydarzenia, będzie mogła na specjalnie przygotowanej mapie zaznaczyć gdzie i kiedy się masturbowała. W ten sposób powstanie wielka mapa Australijskich miłośników samozaspokojenia. W chwili pisania tego tekstu na mapie zaznaczonych było dokładnie 6000 aktów autoerotyzmu. Niestety po dokładniejszym zapoznaniu się z mapą oraz zaznaczonymi masturbacjami, mam wrażenie, że co najmniej 3 osoby albo nie robią nic innego i tylko masturbują się przez cały dzień (może są to na przykład osoby występujące przed kamerkami?) albo podają zawyżony wynik w nadziei na zwycięstwo.

Rabat na produkty Hot octopuss za udział w wydarzeniu

Aby zapisać się i wziąć udział w Australia’s biggest w*nker wystarczy wejść na stronę wydarzenia i tam dokonać rejestracji. Niestety wydarzenie skierowane jest tylko do mieszkańców Australi. Każdy uczestnik otrzymuje 20% rabat na wszystkie towary w sklepie Hot Octopuss. Natomiast osoby, które udostępnią na swoich social media, że właśnie się masturbowali i oznaczyli to na mapie otrzymają 30% rabat. Główną nagrodą w wydarzeniu jest roczny zapas sex zabawek od Hot Octopuss. Niestety pomimo poszukiwań, na stronie wydarzenia i próby kontaktu z organizatorem nie udało mi się dojść do tego, w jaki sposób zostanie wybrany zwycięzca oraz co dokładnie będzie miało miejsce 9 kwietnia.

Na pewno, jest to ciekawe i dość śmiałe wydarzenie. Sam fakt jego istnienia oraz ilość uczestników pokazuje, że masturbacja nie jest już tak szokująca jak kiedyś. Ciekawe czy w przyszłości podobne wydarzenia będą też organizowane dla innych regionów, a nie tylko Australii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.