Fuzzy Peach Productions Mianuje Kendrę Heart Ambasadorem Marki

Fuzzy Peach Productions ma przyjemność ogłosić, że znalazło swojego drugiego ambasadora marki. Dobrze znana fanom studia seksowna brunetka Kendra Heart zgodziła podjąć się reprezentowania firmy przez najbliższe sześć miesięcy w mediach społecznościowych i nie tylko.

'

Prężnie rozwijająca się firma produkująca treści dla dorosłych z siedzibą na Florydzie odnotowała w tym roku skokowy wzrost oglądalności, ponieważ reżyser Jayson Knight zwiększył swoją produkcję o nowe serie i comiesięczne premiery. Kendra Heart, która była z Fuzzy od samego początku, jest podekscytowana, że może być częścią tego wszystkiego.

„Ta branża jest dla mnie rodziną, dlatego jestem tak szczęśliwa, że mogę być ambasadorem marki Fuzzy Peach Productions” – powiedziała Kendra. „Jayson jest prawdziwym przyjacielem i utalentowanym producentem. Dlatego jestem dumna, że mogę nosić jego logo. Nie mogę się doczekać, co będzie dalej. Dziękuję ci, Fuzzy!”.

Właściciel Fuzzy Peach Productions również nie kryje zadowolenia związanego z nową rolą Heart: „Jestem podekscytowany mogąc ogłosić, że Fuzzy Peach Productions ma nowego Ambasadora Marki” powiedział Knight. „Znam Kendrę od lat, od 2016 roku, kiedy to brałam udział w jednej z jej pierwszych sesji zdjęciowych. Jest ona niesamowitą uznaną modelką MILF i jestem zaszczycony, że dołączyła do grona Ambasadorów Marki.”

Zobacz najpopularniejszą scenę Kendry Heart z Fuzzy Peach Productions, ‘Secret Handjob Starring Kendra Heart lub inne jej sceny z nakręcone z Fuzzy na FuzzyPeachProductions.com lub clips4sale.com.

Fani mogą podziwiać całą twórczość Jaysona Knighta na ManyVids oraz Clips4Sale.

Ambasadorkę Kendrę Heart śledź na Twitterze i sprawdź wszystkie jej inne linki na allmylinks.com.

Śledź Fuzzy Peach Productions na Twitterze i na Instagramie. Jaysona Knighta również można śledzić na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.