Frenchie wypuszcza niezwykle wszechstronny wibrator Double Entendre

Gotowi na poznanie swojego nowego ‘Mon Cherie’? Marka Frenchie wypuściła nowy, niezwykle wszechstronny i elastyczny wibrator Double Entendre. Nie pozwólcie, aby jego zgrabny i prosty design was oszukał. Double Entendre pozwoli przenieść wasze zabawy w sypialni na zupełnie nowy poziom, dzięki swoim podwójnym silnikom i możliwości dopasowania do własnego ciała.

 

Marka Frenchie została stworzona dla nowej generacji kochanków. Jej celem jest sprawienie, aby seks był zabawny, naturalny, prosty i bezpieczny dla każdego. Frenchie jest wyrazem manifestu i sposobem, na przekazanie pozytywnych wartości w które wierzą twórcy marki. A najlepszym odzwierciedleniem etosu Frenchie, jest ich najnowszy wibrator Double Entendre.

Niezwykle wszechstronny Double Entendre jest idealnym urządzeniem dla każdego, bez względu na preferencje seksualne czy status związku, kto chce eksplorować własną seksualność i poszukiwać nowych doznań. Silniczki na obu końcach wibratora umożliwiają stymulację wewnętrzną, zewnętrzną lub dla tych którzy chcą zakosztować silniejszych doznań, oba rodzaje stymulacji jednocześnie. Elastyczna szyjka urządzenia, pozwala na dowolne wyginanie w celu dopasowania urządzenia do własnego ciała oraz do rodzaju stymulacji jaki chce się otrzymać.

Nie tylko jego konstrukcja, ale również możliwości oferują dużą elastyczność

Połączenie tych dwóch cech sprawia, że tylko wyobraźnia ogranicza możliwości jakie oferuje Double Entendre. Dla przykładu, długi korpus wibratora może służyć jako uchwyt, który umożliwia wykorzystanie go jako masażera, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich zewnętrznych stref erogennych. Natomiast lekko zaginając szyjkę, otrzymujemy klasyczny kształt wibratora do punktu‑G, trochę mocniejsze wygięcie, pozwala na wprowadzenie jednej końcówki, przy jednoczesnej stymulacji łechtaczki za pomocą drugiej.

Miłośnicy zabaw analnych również docenią wszechstronność tego produktu. Jego wysoka elastyczność pozwala na jednoczesną stymulację zarówno anusa jak również pochwy czy jąder. Pamiętajcie jednak, że Double Entendre nie posiada szerokiej podstawy, dlatego najbezpieczniej jest go stosować tylko zewnętrznie lub jedynie delikatnie wprowadzić kiedy jest on mocno wygięty. Zbyt głębokie wprowadzenie Double Entendre może spowodować jego całkowite wchłonięcie, co może wówczas sprawić nie lada kłopot z jego wyjęciem.

„To normalne, że popadamy w rutynę, jeśli chodzi o seks, ale z pomocą Frenchie chcemy zapewnić, aby absolutnie każdy czuł się przygotowany do eksperymentowania ze swoimi seksualnymi pragnieniami w zabawny i bezpieczny sposób. Double Entendre jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które otwiera drogę do rozmowy o przyjemności i zabawy dla nowej generacji kochanków (samemu lub z partnerem), którzy chcą być trochę bardziej śmiali” – powiedział Shayne Mele, założyciel Frenchie.

Double Entendre wykonany jest z miękkiego silikonu klasy medycznej i posiada certyfikat RoHs/CE, a jego ciche podwójne silniki oferują 4 prędkości oraz 6 różnych trybów przyjemności, którymi steruje się za pomocą pojedynczego przycisku. Wibrator jest wodoodporny i posiada klasę IPX6 co oznacza, że może być bezpiecznie używany pod prysznicem lub w wannie, aczkolwiek nie powinno się go całkowicie zanurzać w wodzie. Ładowany za pomocą USB Double Entendre oferuje 2 godziny nieprzerwanej przyjemności, po pełnym naładowaniu, które również trwa 2 godziny.

Do Double Entendre dołączone jest satynowe etui oraz kabel USB

Zarówno osoby poszukujące swojej pierwszej zabawki erotycznej, jak również te, które poszukują nowych wrażeń jak tylko poznają ten produkt powiedzą ‘Merci beaucoup Double Entendre’. Jego wszechstronność i elastyczność sprawia, że jest to niezwykle uniwersalne urządzenie, które nie tylko zachęci do eksploracji własnego ciała, ale również pozwoli połączyć ze sobą ulubione rodzaje stymulacji naraz.

Aby kupić lub dowiedzieć się więcej na temat Frenchie Double Entendre odwiedź stronę producenta. Natomiast markę Frenchie możesz śledzić na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.