ElectraStim już 20 lat na rynku!

Angielska marka ElectraStim w tym roku obchodzi swoje 20 lecie istnienia. Wiele lat doświadczenia oraz bardzo szeroki wybór produktów sprawia, że ElectraStim jest jednym z liderów w produkcji zabawek erotycznych z elektrostymulacją. Z okazji 20 rocznicy, w przypadku każdego zakupu można liczyć na małą niespodziankę.

Elektrostymulacja jest to wyjątkowy temat ponieważ, wiele osób chciałoby jej spróbować, ale jeszcze więcej osób się jej boi. Jednak te osoby, które odważyły się i doświadczyły tego rodzaju przyjemności zgodnie twierdzą, że jest to absolutnie unikatowy rodzaj stymulacji. Dlatego wszyscy miłośnicy elektrostymulacji ucieszą się z powodu darmowych prezentów jakie ElectraStim do 1 maja 2021 będzie dodawać do wszystkich zakupów w ich sklepie.

To jaki darmowy prezent się otrzyma, zależy od tego co zostanie kupione w sklepie:

  • Do każdego zakupu produktu z kolekcji SensaVox, Flux oraz AXIS można otrzymać prezent w postaci Noir Rocker – małego silikonowego pluga analnego.
  • Przy zakupie produktu z kolekcji Multipacks, otrzymać można Vipera – dwubiegunowy ring na penisa
  • W przypadku zakupu produktów z kolekcji Flick/Flick Duo prezentem jest Noir Aura – idealna dla początkujących sonda waginalno-analna
  • Natomiast przy zakupie masturbatora Jack Socket E-Stim dodatkowo otrzyma się specjalny puder do pielęgnacji rękawa tego masturbatora.

Prezenty są zdecydowanie bardzo miłym dodatkiem. Drugi punkt jest bardzo interesujący, ponieważ Viper jest jednym z najnowszych produktów marki ElectraStim. Niestety, dodawany jest on jedynie do zestawów z jednostką sterującą. Przez to osoby które już posiadają jednostkę sterującą i chcą rozbudować swoją kolekcję, nie mogą liczyć na to. że otrzymają ten ring.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.