Elaina St. James zdradza pięć rad od najlepszych twórców OnlyFans

Jedna z najpopularniejszych modelek na OnlyFans, Elaina St. James, ujawniła pięć sekretów z życia twórcy treści dla dorosłych, które najpopularniejsi twórcy chcieliby, aby wszyscy znali – ale nie mają odwagi tego powiedzieć.

ILoveBlackGirls

Popularna MILF, twórczyni solowych treści, która ostatnio omówiła wzloty i upadki swojej lukratywnej kariery w Mel Magazine, omówiła kilka rzeczy, które fani powinni wiedzieć, aby korzystanie z serwisów takich jak OnlyFans było przyjemniejsze:

1) „Większość z nas to zwykli ludzie, którzy mają niesamowitą pracę za zamkniętymi drzwiami. To prawda, że niektórzy z nas prowadzą pełen przepychu, odlotowy styl życia, ale wielu z twórców z 1% mogłoby być kobietą, którą mijasz w sklepie spożywczym z dziećmi. Mamy rodziny i zwierzęta, które kochamy, robimy zakupy, sprzątamy i robimy wszystkie normalne rzeczy, które robią wszyscy; jesteśmy prawdziwe, a wiele z nas to mamy, które robią to, aby zapewnić swoim dzieciom, pracując w domu.”

2) „Mamy uczucia; jesteśmy ludźmi i większość z nas to kobiety, więc bez względu na to, jak długo jesteśmy w branży, raniące i prymitywne komentarze mogą nadal ranić nasze uczucia. Tylko dlatego, że jesteśmy uwielbiane przez tysiące, nie oznacza, że nie mamy własnych niepewności co do naszego wyglądu lub produktu, który tworzymy.”

3) „Spędzamy dużo czasu myśląc o tym, co sprawi, że będziesz szczęśliwy i będziesz wracał po więcej. Jaki rodzaj treści jest najlepiej odbierany? Dlaczego ten filmik się sprzedał, a następny nie? Cały czas analizujemy, co wydaje się działać, a co nie. Martwimy się o usterki techniczne – „czy moi fani widzieli tę wiadomość lub post?” Jeśli bardzo specyficzny rodzaj wideo nie sprzedaje się, prawdopodobnie nie zainwestujemy czasu i energii, aby zrobić kolejny taki sam.”

4) „Jesteśmy legalnymi właścicielami firm; chcemy, aby wyglądało to dla ciebie zabawnie i naprawdę jest to zabawa – jednak nadal jest to biznes z przypływami i odpływami, wydatkami, księgowością, podatkami itp. Niedawny zakaz OnlyFans dotyczący treści dla dorosłych, a następnie jego cofnięcie, mocno uderzył finansowo w wielu twórców; wielu z nas rozszerzyło działalność na inne platformy, takie jak Fansly i inne strony dla fanów. Wszyscy spędzamy dużo czasu każdego dnia, publikując posty na różnych portalach społecznościowych, ponieważ jak w każdym biznesie musimy nieustannie prowadzić marketing.”

5) „Cieszymy się, że was kręcimy i większość z nas uwielbia to słyszeć; kochamy polubienia, komentarze do naszych postów, a słodkie wiadomości, które traktują nas jako kobiety, wynagradzają facetów, którzy są prostaccy i niegrzeczni. Zapytaj przed wysłaniem zdjęcia i daj napiwek za nasz czas. Tak jak w każdym aspekcie życia, maniery prowadzą daleko, gdy komunikujesz się z twórcą!”

St. James, która rozpoczęła swoją karierę na OnlyFans w kwietniu jako solowa wykonawczyni MILF, obecnie może pochwalić się tysiącami zwolenników i tytułem jednej z najpopularniejszych modelek na OnlyFans.

Aby dowiedzieć się więcej o Elainie St. James, śledź jej poczynania na Instagramie, OnlyFans, Twitterze oraz Fansly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.