Elaina St. James przenosi wyzwanie #wearitbig na nowy poziom

W tym tygodniu modelka, influencerka, edukatorka i zwolenniczka pozytywnego podejścia do wieku, ciała i seksu, Elaina St. James, ze zdumieniem odkryła, że jej filmik ’Surprise’ uzyskał na TikTok ponad 2 miliony wyświetleń w ciągu weekendu.

Insane Coeds

Dziewięciosekundowy klip, odnoszący się do popularnego na platformie TikTok wyzwania #wearitbig, wykorzystujący popularną piosenkę ’Sonido Original Mechy Love’, stawia w centrum uwagi St. James siedzącą demonstracyjnie na kanapie ubraną w czarne skarpetki sięgające do ud oraz czarny top, który ogłasza ’Welcome to the MILF Show’ (Witam na pokazie MILF).

Co to jest wyzwanie #wearitbig?

Choć trend #wearitbig istnieje już od jakiegoś czasu na TikTok, to dopiero niedawno zrobiło się o nim głośno. Teraz codziennie na platformie pojawiają się tysiące nowych filmów, a kolejni twórcy chcą wziąć w nim udział.

Samo wyzwanie #wearitbig jest bardzo proste – jedyną rzeczą potrzebną do jego realizacji jest odpowiednie ubranie. Na początku klipu twórcy siedzą z podkulonymi kolanami tak, aby zasłonić jak najwięcej ciała. Kiedy beat spadnie, opuszczają wówczas nogi po to, aby odsłonić swoją prawdziwą figurę. I to wszystko.

O ile nie ma żadnego oficjalnego wyjaśnienia tego wyzwania. Niektórzy twierdzą, że trend ten ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet, zachęcenie ich do tego, by czuły się pewnie pokazując swoje ciała, a co najważniejsze, by czuły się komfortowo we własnej skórze. Bez wątpienia, są to idee bardzo bliskie sercu Elaina’y.

St. James, która rozpoczęła karierę OnlyFans w kwietniu jako solowa wykonawczyni MILF, a teraz może pochwalić się tysiącami zwolenników i znajduje się wśród 1% najpopularniejszych twórców treści, obecnie pomaga innym doceniać swoje piękno, seksowność i wewnętrzną pewność siebie. Elaina zachęca do celebrowania piękna własnego ciała, zamiast skupianiu się na jego niedoskonałościach.

„Podczas gdy wyzwanie #wearitbig Challenge zostało określone jako proklamacja siostrzeństwa i wzmocnienia pozycji kobiet – za czym jestem jak najbardziej za! – Ja po prostu dobrze się bawiłam kręcąc ten filmik” – powiedziała St. James o filmiku. „Nigdy nie przypuszczałam, że będzie on tak mocno rotował na TikTok, że w ciągu jednego dnia zgromadzę ponad milion wyświetleń. To w pewnym sensie rozwaliło mój umysł!”

Aby dowiedzieć się więcej o Elainie St. James, śledź jej poczynania na Instagramie, OnlyFans, Twitterze oraz TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.