Elaina St. James mówi na YouTube o pozytywnym podejściu do własnego ciała

Elaina St. James jest nie tylko jedną z najpopularniejszych osób tworzących treści na OnlyFans, ale także modelką i influencerką znaną z pouczających i zabawnych filmów na YouTube, które w tym tygodniu ponownie uruchomiła.

SexShop112.pl

St. James mówi widzom, że w wieku 54 lat jest dumna z tego, że promuje różnorodność ciała w filmiku’Body Positivity at Any Age’ i zachęca innych aby robili tak samo. „Byłam przytłoczona wsparciem i pozytywnymi opiniami, które otrzymałam… Mam naturalne ciało i cieszę się swoim ciałem i wiekiem” powiedziała Elaina.

„Kocham moje ciało za to, co zrobiło, przetrwało raka, doprowadziło mnie do 54 roku życia… to jest klucz! To jest maszyna do zdobywania doświadczeń, których chcesz w życiu… Częścią tego, co zrobiło moje ciało, było to, że zostałam mamą, to jest niesamowite… Jestem wdzięczna za to doświadczenie… więc nie dajmy się zbytnio pochłonąć temu, jak wygląda.”

Dodaje, że „Jeżeli cokolwiek się dzieje z twoim ciałem, o czym nie myślisz w superlatywach, to dzięki doświadczeniu bycia dojrzałą modelką… odkryłam, że są inne części mojego ciała, których nie uważałam za pozytywne, a tak naprawdę są bardzo pozytywne! Twoje ciało jest po to, by robić rzeczy, doświadczać rzeczy – to jest nasza podróż. Możesz być seksowna nie będąc idealną! To właśnie rzeczy, które nie są idealne, są tym, co sprawia, że wyglądasz interesująco.”

„W tej chwili ludzie preferują autentyczność… jeśli sprawia ci radość dokonywanie zmian, dokonuj ich. Ale zdaj sobie sprawę, że możesz kochać siebie taką, jaka jesteś! Tutaj chodzi głównie o nastawienie… „

Aby dowiedzieć się więcej o Elainie St. James, śledź jej poczynania na Instagramie, OnlyFans, Twitterze oraz YouTube.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.