Dwie nominacje do nagród AVN dla Lexi Luny

Gorąca nauczycielka która została gwiazdą porno, Lexi Luna zdobywa dwie nominacje do nagród 2022 AVN Awards. Lexi jest poważną kandydatką do zdobycia tytułu Wykonawczyni Roku w kategorii MILF oraz nagrody za Najlepszą Lesbijską Scenę Seksu Grupowego.

Zmysłowa supergwiazda produkcji dla dorosłych, Lexi Luna, ugruntowała swoją pozycję wśród najlepszych kobiet w gatunku MILF. Jej hardcorowe sceny spotkały się z uznaniem fanów i recenzentów chwalących wyraźnie widoczną miłość Lexi do seksu, urodę i zdolności aktorskie. Solidny rok fenomenalnych scen zaowocował tym, że AVN docenił występy Lexi i nominował ją do prestiżowej nagrody MILF Roku.

„To niezły dreszczyk emocji być nominowaną do nagrody MILF Roku,” powiedziała Lexi. „Mam jedną z najlepszych prac na świecie. Kocham to co robię i cieszę się, że ludzie lubią oglądać moje sceny. Dzięki, AVN, za nominacje!”

Dodatkowo, seksowna gwiazda zdobyła nominację za swoją pikantną scenę z Leną Anderson i Scarlett Hampton w Girls Only Porn’s „I’m Into Girls” w kategorii Najlepszej Lesbijskiej Sceny Seksu Grupowego. Lexi wciela się w postać niedawno rozwiedzionej kobiety, która pragnie poszerzyć granice swojej seksualności. Spędzanie czasu z nowymi przyjaciółmi przeradza się w podryw, a finalnie trzy kobiety kończą namiętną sesję miłosną.

Wirtualna ceremonia ogłoszenia zwycięzców 2022 AVN Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia na stars.avn.com. Natomiast, pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Aby lepiej poznać Lexi Lune, śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz LoyalFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.