Dostępny już jest długo wyczekiwany nowy masażer prostaty od Aneros.

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań do Aneros, było kiedy Helix będzie wibrować? Po wielu latach czekania, Aneros ogłosił dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników tego niezwykle popularnego masażera prostaty. Właśnie nastąpiło oficjalne otwarcie sprzedaży wibrującego Helix Syn V!

'

Wielka popularność Helix

Ogromna popularność masażera prostaty Helix wybuchła w 2004 roku kiedy pojawiła się seria zabawek Aneros o nazwie „Next Generation”. Już w pierwszym roku sprzedaż Helixa wyprzedziła wszystkie inne produkty tej firmy tym samym czyniąc go flagowym produktem Aneros. Na przestrzeni lat Helix cały czas był udoskonalany, trzy kolejne edycje wprowadziły lepsze materiały, oraz udoskonaliły kształt w celu poprawy jakości oferowanej stymulacji. Ostatnia odsłona kryjąca się pod nazwą Helix Syn Trident, nie tylko była najlepiej sprzedającym się produktem w historii firmy, ale również uznawana przez wielu jest za najlepszy masażer prostaty na świecie.

Największe uznanie Helix zyskał dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, który szczególnie przypadł do gustu osobom, które po raz pierwszy chciały spróbować tego rodzaju stymulacji. Jego starannie zaprojektowany kształt umożliwia również osiągnięcie orgazmu bez użycia rąk (tak zwany „hands free orgasm”) oraz zapobiega przypadkowemu wyskoczeniu podczas używania. Również jak na swoją jakość wykonania, masażer jest relatywnie tani. Jednak pośród fanów masażera Helix bardzo często pojawiało się jedno pytanie, kiedy Helix otrzyma funkcję wibracji?

Helix Syn V od Aneros

17 lat czekania na wibracje

Dopiero teraz, najnowsza generacja masażera prostaty nazwana Helix Syn V wprowadziła wyczekiwaną od 17 lat funkcję wibracji. Najnowszy produkt Aneros posiada 8 wzorów wibracji oraz 3 tryby prędkości. Dodatkowo Helix Syn V posiada ten sam nagradzany kształt i anatomicznie zaprojektowane wypukłości znane z jego poprzednika. Bezdotykowy stymulator prostaty cechuje się łatwym sterowaniem i może działać do 3 godzin na jednym ładowaniu.

Nie było do tej pory odpowiedniej technologii. Aby nazwać nowy produkt wibrującym Helixem, musiał on działać tak dobrze lub lepiej niż Helix i musiał zachować wygląd i budowę oryginalnego urządzenia. To nie było możliwe lata temu. Na szczęście ostatnio wszystko się zmieniło dzięki opracowaniu mniejszych, bardziej wydajnych baterii i silników. Poza niewielką wypustką sterującą wystającą z podstawy i magnetycznymi stykami ładowania, Helix Syn V jest prawie nie do odróżnienia od Helix Syn Trident, a jednak jest to urządzenie o wiele bardziej wszechstronne i mocniejsze – powiedział Forrest Andrews, menedżer ds. rozwoju produktów i biznesu w firmie Aneros.

Masażer prostaty Helix Syn V można już teraz kupić na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.