Doc Johnson wygrywa nagrodę Producenta Roku 2021

Kultowa amerykańska marka produktów dla dorosłych, Doc Johnson, z dumą informuje, że zdobyła nagrodę Producenta Roku 2021 przyznaną przez europejski branżowy magazyn Sign.

'

Sign Magazine jest jednym z głównych europejskich magazynów branżowych poświęconych produktom dla dorosłych, a ich nagrody są jednymi z najbardziej prestiżowych trofeów przyznawanych w Europie.

„Doc Johnson jest bez wątpienia pionierem w zakresie wytwarzania produktów w naszej branży” – powiedział Patrick Mallaise, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w SIGN Magazine. „Nie tylko dziesięciolecia doświadczeń przekazywanych w rodzinnej firmie, ale także zaawansowany proces produkcji, który odbywa się głównie w ojczyźnie firmy, w USA, wyróżniają Doc Johnson spośród innych. Wpływ firmy Doc Johnson na branżę, a zwłaszcza miliony produktów sprzedanych na całym świecie, zdecydowanie przemawiają za sukcesem firmy!”

Nagroda ta jest szczególnie ekscytująca, ponieważ pojawia się po dwóch latach z rzędu zdobywania tytułu Firma Roku Produktów dla Dorosłych. Następuje ona również po zwycięstwach z poprzednich lat w kategoriach Producent Roku i Najlepszy Asortyment Fetyszowy dla kolekcji Kink od Doc Johnson.

„Jako firma z siedzibą w Ameryce, Sign Magazine jest jednym z najważniejszych sposobów, w jaki utrzymujemy kontakt z naszymi europejskimi klientami, szczególnie teraz, kiedy nie możemy podróżować, aby zobaczyć wszystkich naszych klientów i przyjaciół twarzą w twarz”, powiedział Scott Watkins, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Doc Johnson. „Oprócz nagrody, to bardzo pokrzepiające wiedzieć, że nasi koledzy w Europie nadal cieszą się naszymi produktami”.

Pełna lista laureatów nagród SIGN 2021 dostępna jest tutaj.

Więcej informacji na temat Doc Johnson można uzyskać na stronie DocJohnson.com oraz śledząc firmę na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.