Długo oczekiwany dokument o Raven Riley został wydany

Długo oczekiwany dokument 'Skin In The Game – The Raven Riley Story’ od nieżyjącego już filmowca, Davida Pilota, w końcu doczekał się premiery. Film jest dostępny do streamingu na Vimeo Pay Per View, a jeszcze w tym roku pojawi się w różnych serwisach streamingowych.

Tought LoveX

Skin In The Game’ opowiada historię szybkiego dojścia Raven Riley do sławy i fortuny jako amatorskiej modelki dla dorosłych online na początku lat 2000. Z pomocą jej menadżera biznesowego 3X Toma, jej promotora JayMana i jej oddanego chłopaka Kevina Baxtera, gwiazda i status Riley wydawały się nie do zatrzymania. A jednak, jak pokazuje materiał Pilota, piętno pracy w rozrywce dla dorosłych w połączeniu ze skłonnością do samosabotażu może zniszczyć karierę niejednej osoby.

Inspiracją dla Pilota do stworzenia tej biografii były materiały zza kulis pierwszego filmu fabularnego Raven, ’Succubus’, który został wyreżyserowany przez, Colina Rowntree w 2005 roku. Oprócz Rowntree i ekipy pracującej na planie 'Succubus’, 'Skin in the Game’ zawiera wywiady z Raven Riley, Liz Vicious, Kevinem Baxterem, Brandi Love oraz liczną obsadą drugoplanową, w której pojawia się również Ron Jeremy. Produkcja 'Skin in the Game’ została zakończona w 2020 roku. David Pilot był w trakcie negocjacji z HBO i Showtime, kiedy niestety jego śmierć zatrzymała premierę filmu.

Po śmierci Davida, jego córka skontaktowała się z Colinem Rowntree i poprosiła go o dokończenie dystrybucji ostatniego projektu jej ojca jako producent wykonawczy. Fani Raven Riley z niecierpliwością czekali na premierę dokumentu, a film zapowiada się na fascynujące i otwierające oczy spojrzenie na wczesny świat interaktywnego porno online.

’Skin In The Game’ trwa 64 minuty i widzowie mogą obejrzeć dokument na Vimeo Pay Per View odwiedzając stronę vimeo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.