Date Nights – Nowa gra dla par od Kheper Games

Pamiętacie coś takiego jak randki? Zanim na świecie zapanowała pandemia, dwoje ludzi spotykało się w różnych miejscach, aby porozmawiać i rozwinąć swoją znajomość. Obecnie randkować można praktycznie tylko w domu albo online. Dlatego też, Kheper Games stworzyło grę, która pomaga 2 osobom lepiej się poznać.

'

Podczas chodzenia na randki bardzo często pojawiają się 2 problemy: ‘Gdzie iść?’ oraz ‘O czym rozmawiać?’. O ile w przypadku pierwszego problemu sytuacja wydaje się obecnie bardzo prosta – nigdzie, bo wszystko zamknięte, tak drugi problem cały czas pozostaje bez zmian. ‘Date Nights Personal Questions’ jest to gra zawierająca plansze z 552 pytaniami, które ożywią rozmowę i pozwolą lepiej się poznać. Zasady są bardzo proste, gracze na zmianę rzucają kostką, aby wylosować i odpowiedzieć na jedno z 8 pytań znajdujących się na planszy.

Kheper Games twierdzi, że gra Date Nights zarówno nadaje się jako pomysł na randkę w domu jak i randkę online. Natomiast duża ilość różnorodnych pytań sprawia, że zarówno osoby które dopiero się poznają, jak również kilkuletnie pary, mogą dużo się o sobie dowiedzieć dzięki Date Nights.

Brian Pellham, prezes Kheper Games powiedział „Widzieliśmy ogromny wzrost popularności naszej linii w 2020 roku i nadal widzimy to samo w 2021 roku. Jesteśmy podekscytowani, że możemy nadal pomagać parom pozostać w domu, pozostać bezpiecznymi i mieć niesamowite randki ze sobą w tych niepokojących czasach. Ta gra pomoże również ludziom przyzwyczaić się do wychodzenia na randki na żywo ponownie, gdy ograniczenia złagodnieją.”

Kheper Games od 25 lat produkuje gry, które cieszą się popularnością na całym świecie. Niewątpliwie w czasach pandemii, tego typu zabawy są interesującą alternatywą i odskocznią dla wielu par. Konieczność ciągłego siedzenia w domu razem sprawia, że każda nowa aktywność mająca na celu wzmacnianie związku oraz spędzenie razem miło czasu jest bezcenna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.