Coralyn Jewel uruchomiła nową stronę internetową

Coralyn Jewel ogłosiła uruchomienie swojej nowej strony internetowej. Jest to krok w kierunku stworzenia nowej marki, która będzie oferować jej fanom najwyższe standardy, a zarazem umożliwi dostęp do wszystkich treści i usług Coralyn w jednym miejscu.

'

Nazwisko Coralyn Jewel od lat wyróżnia się, kiedy mówi się o rozrywce dla dorosłych, ale ta wyjątkowa MILF jest kimś więcej niż tylko wykonawcą dla dorosłych. Coralyn jest również znana jako gospodarz podcastu, autorka bestsellerowej książki, ambasadorka PinXsters, coach i jest to tylko część tego czym się zajmuje.

Na nowej stronie CoralynJewel.com można uzyskać dostęp do treści premium, sklepu online, informacji o coachingu, odcinków podcastu, cotygodniowych artykułów informacyjnych, nadchodzących seminariów, wydarzeń i harmonogramu tras koncertowych Coralyn. Jest to krok w kierunku nowej marki, która wprowadzi najwyższe standardy dla fanów gwiazdy.

„Praca z Coralyn to absolutna przyjemność” – powiedziała Mila, przedstawicielka Outshine Team, agencji reprezentującej Coralyn. „Jest nie tylko utalentowaną performerką, pisarką, podcasterką i trenerką, ale ma też złote serce”.

Coralyn jest tak samo prawdomówna, jak zdeterminowana, aby dzielić się swoim przesłaniem poprzez swoje seminaria, artykuły i podcasty. „Praca z CJ sprawiła, że moje dni pracy stały się radosne i zabawne dzięki jej poczuciu humoru i boskiemu duchowi. Wniosła do agencji powiew świeżego powietrza” – kontynuuje Mila.

„To dopiero początek wizji, jaką nasza agencja ma dla Coralyn Jewel. Wraz z pełnym rebrandingiem, uruchomieniem jej nowej strony internetowej i jej ciągłym sukcesem jako Trenera Relacji i Stylu Życia, widzimy świetlaną przyszłość dla CJ.” stwierdziła Mila.

Coralyn obecnie podąża za swoją wydaną w 2020 roku międzynarodową bestsellerową książką, z drugą książką, która ma się ukazać w ciągu 6 miesięcy, wraz z filmem dokumentalnym napisanym i wyreżyserowanym przez Coralyn Jewel.

„Życie jest procesem uczenia się i zawsze będą wyzwania i przeszkody po drodze. Jestem gotowa na to, co mnie czeka w tej podróży i jestem wdzięczna za moją rodzinę, przyjaciół i zespół Outshine Team po mojej stronie” powiedziała Coralyn Jewel.

Odwiedź nową stronę Coralyn Jewel pod adresem CoralynJewel.com oraz śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku, aby być na bieżąco z wszystkim, co dzieje się w jej świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.