Cherie DeVille Zabiera Fanów w Nostalgiczną Podróż w Parodii Power Rangers

Cherie DeVille wypuściła na swoje OnlyFans nową scenę, która zapewni fanom nie tylko dużo ekscytujących ujęć, ale także nostalgiczny powrót do jednej z najpopularniejszych serii telewizyjnej sprzed wielu lat.

'

Cherie DeVille na swoim OnlyFans wypuściła pod koniec zeszłego tygodnia parodię Power Rangers, zatytułowaną „Whorphin Rangers: Lord Head’s Revenge” o której jej fani nie przestają mówić. W scenie występuje Cherie jako Różowy Ranger, Misha Montana jako Żółty Ranger, Chad Alva jako Zielony Ranger, John Legendary jako Czerwony Ranger oraz Alex Mack jako Niebieski Ranger. Scena została wyreżyserowana przez Ivana.

Cherie DeVille jako Różowy i Misha Montana jako Żółty Ranger

Pod złym urokiem Lorda Heada, Cherie i oraz pozostali Power Rangers nie mają wyboru i muszą wziąć udział w gorącej orgii, aby uratować świat. Tak jak w oryginale, tak samo i tutaj scena wypełniona jest szybką akcją za którą ciężko nadążyć, ale Cherie bez problemu udaje się zadbać o wszystkich jej kolegów z drużyny Power Rangers, nie pozostawiając żadnego wojownika bez opieki.

Cherie zawsze dostarcza najwyższej klasy treści swoim subskrybentom OnlyFans i ta scena bez wątpienia może zostać dodana do listy jej najlepszych treści na platformie dla fanów.

„Nie mogę uwierzyć, że zrobiłam parodię Power Rangers!” ekscytowała się Cherie. „To była taka niesamowita scena do nakręcenia. Wszyscy dali z siebie 100% i jestem tak wdzięczna, że wszyscy wprowadzili tę wizję w życie. Dziękuję Mishy, Chadowi, Johnowi i Alex za udział i dziękuję Ivanowi za reżyserię!”.

Aby zobaczyć „Whorphin Rangers: Lord Head’s Revenge” dołącz do Cherie DeVille na OnlyFans pod adresem cheriesfans.com/membersonly. Możesz też sprawdzić jej darmowe OnlyFans dostępne pod adresem onlyfans.com/cheriedevillefree.

Śledź też Cherie na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.