Chaturbate ogłosiło tydzień warsztatów Zdrowia i Dobrostanu

Platforma Chaturbate ogłosiła nową coroczną inicjatywę o nazwie Tydzień Zdrowia i Dobrostanu. Przez cały tydzień codziennie na Chaturbate prowadzone będą warsztaty i panele edukacyjne obejmujące takie tematy jak zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.

CaliTeens

Tydzień Zdrowia i Dobrostanu jest inicjatywą skierowaną głównie do modelek i modeli prowadzących pokazy na żywo, aczkolwiek, również osoby które nie pracują seksualnie, będą mogły wynieść z nich dużo wartościowej wiedzy na temat zdrowia seksualnego.

COO Shirley Lara powiedziała, że Chaturbate jest – platformą skupiającą się na społeczności, a zdrowie i dobre samopoczucie nadawców jest jednym z naszych najważniejszych priorytetów. Chcieliśmy odwdzięczyć się niesamowitej społeczności, która sprawia, że Chaturbate jest platformą, którą jest dzisiaj, oferując tydzień zabawnych i pouczających warsztatów.

Wydarzenie rozpocznie się 20 września i codziennie, aż do 26 września, na specjalnym profilu prowadzone będą zajęcia online.

Pełny harmonogram Tygodnia Zdrowia i Dobrostanu wygląda następująco:

Dbanie o Siebie dla nadawców

Prowadzący: Elliott Endre

Data: Poniedziałek, 20 września, godz. 21:00

Podczas tego godzinnego warsztatu terapeuta Elliott Endre zapozna uczestników z pięciopunktowym modelem zdrowej równowagi w pracy seksualnej PROS (Providers Resourcing Online Support). Poprzez edukację, ćwiczenia uczestniczące i możliwość uzyskania informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym, grupa będzie badać koncepcje miłości własnej, uczyć się jak identyfikować i łączyć się ze wsparciem rówieśników, zwiększać pewność siebie w tworzeniu granic, rozwijać się jako profesjonaliści i rozważać społeczny wpływ tej pracy.

Biznes seksu: Jak utrzymać intymność poza miejscem pracy

Prowadzą: Dr Jessica O’Reilly, 19HoneySuckle i ColbyKnox

Data: Wtorek, 21 września, godz. 21:00

Razem z Dr. Jess z ’Sex with Jess’ weź udział w dyskusji panelowej z nadawcami Chaturbate 19HoneySuckle i ColbyKnox na temat tego, jak utrzymać intymność w życiu prywatnym podczas pracy w branży dla dorosłych. Jess będzie badać świadomą masturbację, zarządzanie rozproszeniami, a także narzędzia i wskazówki, aby oddzielić biznes od przyjemności. Niezależnie od tego, czy jest się singlem, w związku, czy w parze.

Joga dla seksu i intymności

Prowadząca: Kama Kat

Data: Środa, 22 września, godz. 21:00

Instruktorka jogi i ekspertka w dziedzinie seksualnego dobrostanu Kama Kat, poprowadzi zajęcia jogi dla seksualnej energii, na żywo na Chaturbate. Zajęcia są otwarte dla wszystkich poziomów i umiejętności i będą koncentrować się na ruchu i oddechu, aby zmniejszyć stres, zwiększyć intymne połączenie i aktywować popęd seksualny. Klasa będzie również odkrywać zabawne i dziwaczne pozy, które można wypróbować podczas seksu. Weź matę lub po prostu wygospodaruj miejsce na podłodze i przygotuj ręcznik lub koc na tę relaksującą i seksowną praktykę.

Medytacja dla duszy

Prowadzą: Meli Aguayo i Monica Foitzik, L.Ac

Data: Czwartek, wrzesień, godz. 21:00

Pobudka, praca, kamerka, tweet, ładny wygląd, znowu tweet, film, jedzenie, sen i znowu to samo. Życie jest stresujące i ważne jest, aby znaleźć czas dla siebie. Dołącz do Meli Aguayo i Moniki Foitzik z Reiki City podczas Tygodnia Zdrowia i Wellness na warsztatach Medytacja dla duszy. Naucz się prostych ruchów, technik oddechowych i ćwiczeń, które możesz wykonywać, aby pomóc sobie w radzeniu ze stresem.

Gotowanie dla seksu

Prowadząca: Christine Delozier

Data: Piątek, 24 września, godz. 21:00

Czy ostrygi naprawdę są afrodyzjakiem? Czy ananas sprawia, że twoja sperma smakuje lepiej? Dołącz do Christine DeLozier, autorki książki ’Dieta dla wspaniałego seksu’ i weź udział w lekcji gotowania na żywo na Chaturbate, gdzie odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące żywności dla lepszego seksu i poprowadzi Cię przez to, jak zrobić posiłek podnoszący libido i zwiększający przepływ krwi – Shawarma Steak oraz Grzybowe Tacos z Jeżynową Margaritą.

Warsztaty zdrowia seksualnego

Prowadząca: Jet Setting Jasmine

Data: Sobota, 25 września, godz. 21:00

Odkrywanie świata seksu może być równie przytłaczające, co zabawne, zwłaszcza gdy w grę wchodzi partner lub więcej osób. Ten interaktywny warsztat jest prowadzony przez Jet Setting Jasmine, mistrzynię trenerów fetyszu i licencjonowaną terapeutkę kliniczną. Jasmine jest wykwalifikowana w pomaganiu pojedynczym klientom oraz parom w identyfikowaniu i osiąganiu zdrowych postaw i zachowań seksualnych.

Queer Edukacja seksualna: Warsztaty zdrowia seksualnego LGBTQ+

Prowadzą: Dr Angela Jones, Vanniall, MsKellyPierce i IwillbeYourMuse

Data: Niedziela, 26 września, godz. 21:00

Czy jesteś zdezorientowana w kwestii swojego przechodzącego transformację ciała? Zastanawiasz się, czy powinnaś brać PrEP? A może nawet nie wiesz, czym jest PrEP? Dołącz do edukatorki seksualnej dr Angeli Jones i nadawczyń Chaturbate Vanniall, MsKellyPierce i IwillbeYourMuse na zajęcia z edukacji seksualnej queer. Zajęciach, o których nie wiedziałaś, że są Ci potrzebne. Przynieś wszystkie swoje brudne, kinky oraz queer pytania – edukatorka seksualna Angela jest gotowa na nie odpowiedzieć. Nic tutaj nie jest zakazane.

Aby wziąć udział w warsztatach, odwiedź stronę wydarzenia na Chaturbate tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.