Charlie Forde zdobywa okładkę i 14-stronicowy artykuł w listopadowym wydaniu ASN Lifestyle Mag

Oszałamiająca, całkowicie naturalna, blond-włosa, niebieskooka gwiazda, producentka treści i tancerka na rurze Charlie Forde, może dodać kolejną publikację do swojej listy triumfów w 2021 roku. Jest ona gwiazdą okładki i ma 14-stronicowy artykuł w listopadowym wydaniu ASN Lifestyle Magazine.

Charlie Forde zaliczyła swoją drugą publikację w 2021 roku, tym razem jest to okładka i 14-stronicowy felieton w listopadowym wydaniu ASN Lifestyle Magazine. „Charlie Forde Exposed” to dogłębne spojrzenie na australijską gwiazdę filmów dla dorosłych, reżyserkę i twórczynię.

Charlie opowiada o wyzwaniach związanych z produkcją treści w Australii, o ponownym uruchomieniu swojej strony internetowej, o wielkiej wygranej w Australian Adult Industry Awards oraz o swojej sławnej sesji z motylem. Gwiazda opowiada również o swoich umiejętnościach tańca na rurze, potencjalnych nadchodzących scenach analnych, innych gwiazdach, z którymi chciałaby pracować i wiele więcej. Plus, artykuł zawiera bardzo dużo zdjęć Charlie, które przedstawiają jej naturalne piękno w różnych sceneriach.

„Jestem bardzo szczęśliwa, że mam swoją pierwszą okładkę, oraz tak gigantyczną publikację – 14 stron to coś niesamowitego! Mam nadzieję, że moi fani na całym świecie będą zachwyceni, a ja zdobędę też nowych fanów. To świetny sposób na zakończenie roku 2021” powiedziała Charlie Forde.

Wielokrotnie nagradzany ASN Lifestyle Magazine jest w 100% cyfrowy i darmowy do oglądania. Charlie można zobaczyć na okładce, Natomiast cały wywiad i oszałamiające zdjęcia Charlie są na stronie 70.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.