Centrum Erotyki w Toruniu poszukuje pracownika

Centrum Erotyki poszukuje pracownika na samodzielne stanowisko sprzedawcy w salonie. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę i pomoc klientom w wyborze towaru. Dodatkowo będzie dbać o ekspozycję i zamawianie towaru do sklepu. Wymagania stawiane przed pracownikiem są następujące:

  • Doświadczenie w handlu w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Umiejętności obsługi komputera, programów sprzedażowych oraz kasy fiskalnej,
  • Mile widziane umiejętności związane z funkcjonowaniem sklepu internetowego
  • Chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Odpowiedzialność, kreatywność, inicjatywa

Centrum Erotyki zapewnia szkolenie i wdrożenie do pracy umożliwiające zapoznanie się z dostępnym asortymentem. Dodatkowo podkreśla, że oferuje stabilne miejsce pracy i liczy na długoletnią współpracę. Wynagrodzenie to 2400 zł netto + premia od sprzedaży.

Sieć istnieje od 2000 roku i posiada 6 sklepów stacjonarnych w regionie Kujawsko-Pomorskim i Wielkopolsce oraz sklep internetowy.

Więcej informacji dostępne w ogłoszeniu na portalu olx: Oferta pracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.