Svakom chwali się sukcesem warsztatów na temat seksualności w Pampelunie

6 marca 2022 roku przedstawiciele Svakom zorganizowali i wzięli udział w warsztatach na temat seksualności w znanej piekarni (Panakery) w Pampelunie w Hiszpanii. Było to kolejne wydarzenie organizowane przez Svakom mające na celu stworzenie miejsca do swobodnej dyskusji na temat własnej seksualności.

Insane Coeds

Wydarzenie to było sposobem na zgromadzenie ludzi w neutralnym a zarazem zabawnym i aktywnym środowisku, gdzie mogli dyskutować o seksie, zabawkach erotycznych i pieczeniu. „Chociaż trochę za wcześnie, chodziło o uczczenie kobiet z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet – zapewnienie bezpiecznej przestrzeni dla kobiet, w której mogą przyjść i porozmawiać o seksie, ale nie musiał to być jedyny temat na stole” powiedział reprezentant Svakom.

W wydarzeniu wzięło udział 15 kobiet, którym zapewniono napoje, oraz umożliwiono, aby z bliska mogły przyjrzeć się różnym produktom Svakom przeznaczonym dla kobiet.

„Wydarzenie odbyło się w godzinach 14-17, nazwaliśmy je Warsztatami Seksualności Brunch, ponieważ, szczerze mówiąc, Hiszpanie lubią późny brunch!” – kontynuuje przedstawiciel Svakom. „Kobiety uczestniczące w warsztatach były bardzo entuzjastyczne, wspaniale było tworzyć różne potrawy od podstaw, jednocześnie omawiając zalety każdej z prezentowanych zabawek.”

Svakom pochwalił się również sukcesem swojej serii Connexion i zabawek sterowanych aplikacją. „Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze zabawki sterowane aplikacją, głównie ze względu na wiele różnych sposobów, w jakie można je wykorzystać – mam na myśli daleki zasięg, funkcję muzyczną, swobodny dotyk.” wyjaśnił przedstawiciel marki.

„Wszyscy świetnie się bawiliśmy, piekąc wiele różnych smakołyków, takich jak tosty z awokado – bardzo popularne! – ciasto czekoladowe, hiszpańska tortilla – wiele różnych smakołyków, które można było przekąsić, usiąść i porozmawiać o seksie!”.

„Przyszło do nas wiele kobiet, które pytały o wydarzenie, po tym jak zobaczyły, co się dzieje” – powiedziała przedstawicielka Panakery. „Mamy nadzieję, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce zorganizujemy kolejną imprezę!”.

Svakom od długiego czasu jest zaangażowany w promowanie pozytywnej i otwartej edukacji seksualnej i jest bardzo dumny z tego, że takie wydarzenie, które wyraźnie pokazało, że o seksie można rozmawiać w każdym miejscu i sytuacji, okazało się wielkim sukcesem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.