Sliquid prowadzi kampanię związaną z ‘miesiącem seksu analnego’

Amerykański producent naturalnych produktów intymnych Sliquid ogłosił, że przez cały sierpień będzie obchodzić akcję #SliquidAnalAugust. Kampania potrwa cztery tygodnie i będzie prowadzona w mediach społecznościowych marki.

'

Jak podaje firma – Choć pochodzenie tego terminu jest niepewne, branża powszechnie uznaje sierpień za miesiąc, w którym świętuje się przyjemność analną i dobre samopoczucie. Sliquid przygotował różnorodne treści, w tym grafiki, wideo i elementy streamingu na żywo, w których planuje przekazać wiadomość, że stymulacja analna powinna zostać zdestygmatyzowana i zbadana przez każdego, kto jest nią zaintrygowany.

Zespół marketingowy Sliquid postanowił stworzyć treści edukacyjne związane z seksem analnym, które będzie udostępniać na wszystkich platformach mediów społecznościowych przez cztery pełne tygodnie sierpnia.

W każdym z czterech tygodni, treści publikowane w mediach społecznościowych marki będą związane z jednym z aspektów przyjemności analnej:

  • Tydzień 1 – Przygotowanie – Informacje i porady, jak przygotować swój umysł i ciało do przyjemnych doznań analnych.
  • Tydzień 2 – Relaks – Porady jak się zrelaksować, aby doświadczenie stymulacji analnej było pozytywne i niezapomniane.
  • Tydzień 3 – Zaufanie – Jak ważne jest zaufanie do siebie i partnera(ów) w seksie analnym.
  • Tydzień 4 – Przyjemność – Wskazówki jak osiągnąć w pełni satysfakcjonujące doznania ze stymulacji analnej.

My, w Sliquid, wierzymy, że ten miesiąc wydaje się być doskonałą okazją do wprowadzenia koncepcji i praktyk przyjemnej gry analnej do naszych mediów społecznościowych – powiedział Erik Vasquez, dyrektor marketingu Sliquid. -Wiemy, że nasza publiczność składa się z początkujących, jak i profesjonalistów, a także ludzi, którzy mogą być po prostu analnie ciekawi. Mając to na uwadze, zamierzamy podejść do tematu przyjemności analnej w zabawny, przystępny i pouczający sposób.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z kampanią #SliquidAnalAugust to możesz ją śledzić na Instagramie, Twitterze i Facebooku, a także subskrybując kanał YouTube. Wszystkie treści będą dostępne w języku Angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.