Pleasure Finder zamienia Asystenta Google w seksuologa

MysteryVibe ogłosiło uruchomienie Pleasure Finder, pierwszą na świecie akcję Asystenta Google poświęconą pomocy ludziom w poprawie ich życia seksualnego. Użytkownicy korzystający z angielskiej wersji asystenta mogą ją już zainstalować na swoich telefonach, tabletach i innych inteligentnych urządzeniach.

'

Pleasure Finder pomaga użytkownikom dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z seksu oraz pomaga otwarcie mówić o swoim zdrowiu seksualnym. Asystent głosowy oferuje porady dotyczące zdrowia seksualnego, edukacji seksualnej oraz sprawności seksualnej i został tak zaprojektowany, aby odpowiedzieć na pytania, które ludzie chcą zadać na temat zdrowia seksualnego, ale czasami są zbyt przestraszeni, aby zapytać swojego partnera lub pracownika służby zdrowia. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które w obawie przed negatywnym osądem lub wyśmianiem, boją się rozmawiać na temat swojej seksualności.

Podobnie jak można poprosić Google, aby podał ci przepis lub powiedział, jaka jest pogoda, Pleasure Finder powie użytkownikom wszystko, co muszą wiedzieć o seksie, zdrowiu i przyjemności – powiedział reprezentant Asystenta Google.

Użytkownicy mogą powiedzieć „Ok Google, let me speak to Pleasure Finder”, a on nakreśli wszystkie formy porad i pomocy jakie może zaoferować – kontynuuje reprezentant.

Akcja została stworzona z pomocą Clare Bedford, terapeutki psychoseksualnej i terapeutki par, która pracowała z dyrektorem medycznym MysteryVibe i światowej sławy urologiem, prof. Dasguptą, aby zapewnić, że porady jakie oferuje akcja są prawdziwe i rzeczowe.

Prof. Dasgupta, CMO MysteryVibe i urolog, powiedział – Zaakceptowanie Pleasure Finder przez Google jest absolutnym triumfem. Dając dostęp każdemu, kto chce lub potrzebuje, pozbawionej wstydu edukacji seksualnej, o to właśnie chodzi w tej kampanii. Chcemy pomóc ludziom otworzyć się, jeśli chodzi o rozmowy na temat zdrowia seksualnego, więc mamy nadzieję, że Pleasure Finder będzie w stanie rozpocząć rozmowę i ludzie będą rozmawiać o seksie i przyjemności, odkrywając na nowo korzyści, jakie oferują.

To filozofia, na której MysteryVibe zbudowało swoją działalność – pomagać ludziom uwolnić się i dać im wolną od osądów przestrzeń, w której mogą szczerze otworzyć się na temat zdrowia seksualnego i dobrego samopoczucia. W końcu seks nie jest już tabu – nadszedł czas, aby się tak zachowywać – kontynuuje Prof. Dasgupta.

Uruchomienie Pleasure Finder jest jednym z naszych najważniejszych osiągnięć i kluczowym krokiem w kierunku rozwinięcia darmowej edukacji seksualnej do milionów gospodarstw domowych jednocześnie – powiedział dr Soum Rakshit, dyrektor generalny i współzałożyciel MysteryVibe. – Wiemy, że dostęp do praktycznej wiedzy jest kluczem do rozpoczęcia rozmów w nas samych i z naszymi partnerami, aby poprawić nasze życie seksualne. To nigdy nie było bardziej pilne niż teraz i dlatego ogromnie ekscytuje nas wsparcie Google, aby to urzeczywistnić.

Pleasure Finder powstał w odpowiedzi na nagłą potrzebę zapewnienia nowego sposobu poradnictwa i motywacji w zakresie zdrowia seksualnego. Według badań przeprowadzonych przez MysteryVibe, Wielka Brytania znajduje się w ‘głębokiej seksualnej recesji’. Ponad jedna trzecia (37%) Brytyjczyków twierdzi, że ich libido gwałtownie spadło w 2020 roku, a prawie tyle samo (33%) przyznało się do uprawiania mniejszej ilości seksu w 2020 roku w porównaniu do 2019 roku.

Pleasure Finder dostępny jest tutaj. Niestety na chwilę obecną Pleasure Finder nie jest dostępny dla Asystenta Google w języku Polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.