MyHixel Uruchamia Internetowe Kursy Zdrowia Seksualnego

MyHixel ogłosił uruchomienie MyHixel Academy. Akademia od Myhixel jest zbiorem kursów edukacyjnych prowadzonych przez specjalistów z dziedziny zdrowia seksualnego, które pozwolą użytkownikom lepiej zrozumieć własną seksualność.

'

Jako lider w dziedzinie zdrowia mężczyzn, MyHixel koncentruje się na poprawie jakości życia seksualnego i wierzy w potrzebę rozpowszechniania wysokiej jakości treści dotyczących edukacji seksualnej, aby przełamać niezliczone tabu i błędne przekonania związane z tym tematem.

„Wiele osób, borykając się z problemami związanymi ze zdrowiem seksualnym, zatrzymuje się najpierw w Internecie, gdzie może natknąć się na niewiarygodne lub niesprawdzone treści. MyHixel chce walczyć z tym problemem, udostępniając wysokiej jakości treści dotyczące zdrowia seksualnego.” powiedział przedstawiciel MyHixel.

Akademia MyHixel, stworzona przez założycielkę firmy Patricię López Trabajo, jest przeznaczona dla wszystkich, „niezależnie od płci, orientacji seksualnej czy doświadczenia życiowego”. Firma mocno wierzy, że „dzielenie się dokładnymi, opartymi na dowodach naukowych informacjami na temat zdrowia seksualnego poprawi ogólne samopoczucie i jakość życia wszystkich ludzi”

Inauguracyjny kurs dostępny w MyHixel Academy koncentruje się na przedwczesnym wytrysku i kontroli szczytowania. „Chociaż jeden na trzech mężczyzn doświadcza problemów z przedwczesnym wytryskiem, tylko 10% z nich skonsultowało się ze specjalistą z powodu wstydu, stygmatyzacji i braku wiedzy na temat rozwiązań innych niż doraźne leki.” powiedział przedstawiciel.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, przyczyny przedwczesnego wytrysku są w równym stopniu psychologiczne, co fizyczne. MyHixel Academy oferuje wgląd poprzez filmy wideo, podcasty i animacje na temat zaburzeń seksualnych i sposobów radzenia sobie z nimi, a także psychologii, odżywiania i planów treningowych, terapii par i wiele innych.

Już teraz wiadomo, że kolejne dwa kursy będą dotyczyły tematów związanych z opóźnionym wytryskiem i zaburzeniami erekcji.

MyHixel Academy oferuje bezpłatne kursy próbne, a po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, ceny zaczynają się od 5,99$. Kursy są dostępne na za pośrednictwem strony Academy.Myhixel.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.