Eve Laurence z LoveDrop opowiada o seksie w średnim wieku

Eve Laurence, szanowana twórczyni i kuratorka pudełek subskrypcyjnych dla namiętnych par, oferuje porady i mądrości dla osób w średnim i starszym wieku w nowym numerze Sexual Wellness Magazine z kwietnia 2022 roku.

LoveDrop jest usługą subskrypcji pudełek, specjalizującą się w spersonalizowanym doborze i dyskretnym dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla dorosłych oraz szerokiego wyboru upominków na randkę, które zaspokajają potrzeby wszystkich płci.

Eve Laurence, która jest właścicielem LoveDrop oraz certyfikowanym edukatorem seksualnym, w najnowszym numerze Sexual Wellness Magazine z kwietnia 2022 roku, podzieliła się swoimi poradami dotyczącymi seksualności osób w średnim i starczym wieku:

„Nieustannie jesteśmy bombardowani konstruktami społecznymi, hasłami i obrazami tego, jak powinna wyglądać seksualność i piękno, gdy się starzejemy „co z czasem wpływa na nasze seksualne ‘ja’ do tego stopnia, że wzmacniamy negatywne nastawienie do siebie poprzez wstyd i negatywną autosugestię” – Laurence zauważyła w artykule.

„Powszechnie panuje błędne przekonanie, że z wiekiem – zwłaszcza w przypadku kobiet, gdy widzimy obwisłą skórę, siwe włosy i linie, które pojawiają się tam, gdzie ich wcześniej nie było – „przestaniemy” lub „powinniśmy” przestać być seksualni, ale rzeczywistość nie może być dalsza od prawdy. Takie myślenie jest szkodliwe dla zdrowia psychicznego”.

Laurence jest głęboko przekonana, że bez względu na wiek, „skupienie się na dbaniu o siebie w sferze seksualnej i utrzymywanie zdrowej relacji seksualnej z samym sobą daje pewność siebie, dzięki której można podążać za swoją seksualnością wraz z wiekiem”, co jest w rzeczywistości tym, co napędza jej motywację do tworzenia kolorowej kolekcji pudełek „Date Night”, które co dwa miesiące wypełnione są nowościami i zabawkami dla dorosłych, grami i aktywnościami, specjalnymi prezentami i próbkami produktów.

Cały artykuł w języku angielskim znaleźć można na stronie sexualhealthmagazine.com.

Natomiast aby dowiedzieć się więcej na temat LoveDrop, odwiedź stronę love-drop.com i śledź na Twitterze @LoveDropCo i @EveLaurence.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.