Ekspertka w dziedzinie sextech Bryony Cole dołącza do MŌN

Bryony Cole, światowy autorytet w dziedzinie technologii seksualnych, dołączyła do zespołu MŌN jako oficjalny doradca nowej społecznościowej aplikacji audio. Jako doradca Bryony użyczy swojej rozległej wiedzy i doświadczenia w branży sextech, aby pogłębić rozmowy na temat seksu i seksualności.

MŌN to aplikacja społecznościowa, która promuje rozmowy, eksplorację i edukację poprzez panele prowadzone przez ekspertów i pokoje generowane przez użytkowników. MŌN jest społecznością otwartą na seksualność i płeć, która nie toleruje molestowania, rasizmu, homofobii, bigoterii i dyskryminacji jakiegokolwiek rodzaju. Bryony Cole będzie pomagać w innowacjach i rozwoju platformy MŌN, aby jeszcze lepiej łączyła społeczności seksuologów i dodawała kolejne głosy do rozmowy.

„Jestem podekscytowana współpracą z Caleth Jones i zespołem, aby pogłębić rozmowy na temat seksu i seksualności w sposób, który nigdy wcześniej nie był robiony!”, mówi Cole.

Niedawna premiera nowej pozytywnej seksualnie aplikacji społecznościowej zgromadziła znanych influencerów w tej przestrzeni jako wyróżnionych użytkowników, w tym ekspertów, lekarzy i entuzjastów, aby dodać swój głos do rozmów dziejących się wokół seksu.

„Jestem zaszczycony, że mogę pracować u boku Bryony Cole, której spostrzeżenia branżowe i doświadczenie są niezrównane w tej przestrzeni.” mówi Jones. „W naszej misji, aby zapewnić bezpieczną i integracyjną przestrzeń do rozmowy o seksie, konieczne jest, abyśmy mieli różnorodne perspektywy wnoszące wkład na każdym poziomie”.

Więcej na temat aplikacji MŌN dowiedzieć się można pod adresem TheMonApp.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.