afterglow poprowadzi walentynkowe warsztaty razem z Sex School Hub

Prowadzona przez kobiety marka afterglow wraz z najlepszą społecznością edukacji seksualnej Sex School Hub ogłosiła poprowadzenie dwóch wirtualnych warsztatów, które pomogą w wyzwoleniu własnej seksualności w Walentynki.

W piątek o 3:00 w nocy, afterglow zaprezentuje warsztat ’Magia Seksu: Manifestacja Twojego Najprzyjemniejszego Roku’, prowadzony przez aktywatorkę przyjemności Catherine Drysdale, która pokaże jak zamanifestować swoje najprawdziwsze pragnienia i poprowadzi uczestników krok po kroku przez to, jak rozbudzić swoją seksualność, jak wyznaczyć odpowiedni cel, Pięć Kroków Manifestacji i jak wykorzystać moc seksualności, aby napędzić te manifestacje.

Natomiast 13 lutego o godz. 17.00 Sex School Hub Workshops zaprezentuje ’Podróż do przyjemności’, prowadzoną przez certyfikowaną edukatorkę seksualną Amber Mallery. Podczas zajęć Mallery będzie podkreślać podejmowanie decyzji seksualnych i odkrywanie wewnętrznej mocy seksualnej. Uczestnicy nauczą się tworzyć nowe mentalne ścieżki do przyjemności, sukcesu i pewności siebie poprzez mapowanie przyjemności.

„Walentynki zawsze skupiają się na romantycznej miłości w parach, ale zespół afterglow wierzy, że miłość własna jest tak samo potężna i ważna. Przyjemność jest dla każdego, więc stworzyliśmy te warsztaty, aby pomóc przenieść Twoją seksualną podróż na wyższy poziom” – powiedziała założycielka firmy Lilly Sparks.

„Przyjemność powinna być częścią naszego codziennego rozkładu dnia, tak samo regularną i rutynową jak mycie zębów. Chcemy, aby ludzie na nowo odkrywali siebie jako istoty seksualne, którymi są, i świętowali również tę rozkosz.”

Aby dowiedzieć się więcej o afterglow, odwiedź xoafterglow.com, oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.