Adam & Eve sprawdziło, ilu dorosłych Amerykanów kiedykolwiek oglądało porno

Adam & Eve jedna z największych i popularniejszych sieci sklepów erotycznych w Ameryce opublikowało statystyki dotyczące oglądania treści dla dorosłych. Ich wyniki są co najmniej zaskakujące.

'

Adam & Eve wykorzystała zewnętrzną firmę, która przeprowadziła anonimową ankietę internetową pośród 1000 dorosłych Amerykanów w wieku 18+ lat. Celem ankiety było zbadanie preferencji i praktyk seksualnych.

Jak podaje sieć sklepów dla dorosłych, na pytanie, ’Czy kiedykolwiek oglądałeś/aś treści dla dorosłych?’, zaledwie 57% respondentów (68% mężczyzn i 48% kobiet) potwierdziło, że tak. Jest to zaskakująco niski wynik, biorąc pod uwagę obecne trendy w czasach pandemii, oraz fakt, że pytanie brzmi ‘czy kiedykolwiek oglądałeś/ąś’ co znacząco powinno zwiększyć ilość odpowiedzi na tak.

Wiele osób ogląda treści dla dorosłych, zarówno samodzielnie, jak i ze swoim partnerem – mówi dr Jenni Skyler, seksuolog – rezydent w Adam & Eve. – Oglądanie w pojedynkę może być sposobem na dostęp do łatwego podniecenia, podczas gdy pary mogą oglądać razem, aby dzielić się fantazjami i tworzyć więcej intymności. Treść, jak również długość oglądania, różni się w zależności od osoby. Uważam, że najważniejsze jest to, że widzowie czują, że są w zdrowej relacji z treściami dla dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.