Zdobywczyni tytułu Najlepszej MILF – Brandi Love udziela wywiadu dla Fleshbot

Brandi Love niedawno zabrała do domu nagrodę dla Najlepszej MILF przyznaną w głosowaniu fanów podczas nagród Fleshbot 2022, jednak popularna strona na tym nie skończyła i aby uczcić jej zwycięstwo zaprosiła ją na wywiad.

Brandi Love usiadł razem z Holly Kingstown, aby porozmawiać o jej wielkiej wygranej, ulubionych scenach i o tym, co dalej planuje. Na pytanie, co najbardziej kocha w byciu MILF, Love nie wahała się podzielić swoją seksowną filozofią.

„Uwielbiam to, że mogę być kobietą!” odpowiedziała Love. „Jest pewne oczekiwanie, które ludzie mają wobec kobiet w porównaniu z dziewczynami. Ludzie kojarzą pewien poziom dojrzałości z kobietami w moim wieku. Mama Stiflera, pani Robinson, Diane Lane i wszystkie panie z Wisteria Lane. Wolą, żebyśmy już odniosły sukces, niż żebyśmy zaczynały walkę. Oczekuje się od nich także seksualnej pewności siebie, wręcz eksperymentowania. Uwielbiam to wszystko! Pod wieloma względami po prostu mogę być sobą!”.

Przeczytajcie wywiad w całości na fleshbot.com

Kolejną ważną informacją jest to, że Brandi wraca na Camsoda w tym tygodniu ze specjalnym pokazem w niedzielę, 27 listopada o 2 rano.

Love jest również nominowana do nagrody Wykonawczyni MILF Roku podczas 40. dorocznych nagród AVN. Już niedługo będzie można zgłaszać swoje ulubione gwiazdy do kategorii w których głosują fani. Odwiedźcię avn.com, aby dowiedzieć się więcej i zagłosować na Brandi. Więcej informacji oraz pełną listę nominowanych można znaleźć tutaj.

Śledźcie Brandi Love na Twitterze i Instagram oraz dołączcie do Onlybrandi.com oraz MeetBrandi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.