Wykonawczyni Lily Craven powraca do podcastu Adult Site Broker Talk

Wykonawczyni MILF Lily Craven powraca w tym tygodniu jako gość podcastu Adult Site Broker Talk. Lily opowiada o swoim podcaście 'Phone Sex with Lily’ oraz o tym, jak jej podejście do branży diametralnie się zmieniło, odkąd do niej dołączyła w wieku 40 lat.

Insane Coeds

Aktorka produkcji dla dorosłych Lily Craven jest w branży od sześciu lat. Zaczynała jako modelka na kamerkach, a obecnie występuje w produkcjach dla dorosłych. Lily dołączyła do branży w wieku 40 lat, kiedy podczas rozwodu potrzebowała sposobu, aby związać koniec z końcem oraz przy okazji chciała się trochę zemścić na swoim zdradzającym ją byłym mężu. Obecnie znana jest ze swojego zamiłowania do dużych zabawek, sprośnych rozmów, dużych cycków i popularnego podcastu ’Phone Sex with Lily’.

Na początku Lily opowiada o tym, co robiła od czasu swojej ostatniej wizyty w podcaście oraz wymienia się z Brucem doświadczeniami dotyczącymi prowadzenia podcastu. Następnie Lily mówi o swoim podcaście ’Phone Sex with Lily’ – dlaczego go stworzyła oraz z jakiego powodu przestała informować swoich gości jak wygląda pierwsze kilka minut jej programu (podpowiedź: zwróćcie uwagę na tytuł). Następnie rozmawiają o życiu w Kolorado, cenach biletów lotniczych, 'stuck porno’ oraz jak zmieniło się jej nastawienie do branży od czasu, gdy do niej dołączyła.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Świetne było mieć Lily z powrotem w programie. Uwielbiam jej podcast i jest ona wspaniałym gościem”.

Możecie posłychać wywiadu z Lily na Adult Site Broker Talk już dzisiaj na adultsitebrokertalk.com.

Śledźcię Lily Craven na Twitterze, natomiast podcast ’Phone Sex with Lily’ możecie znaleźć na Spotify. Wszystkie linki Lily są dostępne pod adresem allmylinks.com/lilycraven.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.