Współzałożyciel AEBN Jay Strowd wystąpił w Adult Site Broker Talk

Jay Strowd, współzałożyciel pierwszej platformy VOD dla dorosłych AEBN jest gościem tego tygodnia w Adult Site Broker Talk. Jay rozmawia z gospodarzem Brucem o przeszłości i przyszłości branży oraz zmianach jakie maiły miejsce.

Tought LoveX

Jay Strowd i jego przyjaciele uruchomili rewolucyjną płatną platformę AEBN w 1999 roku, a ich zespół składał się zaledwie z 5 osób. Była to pierwsza platforma VOD w świecie dla dorosłych. Na przestrzeni lat, Jay miał wiele funkcji i stanowisk w AEBN. Niedawno powrócił do uczestnictwa w wydarzeniach branżowych, a jako współzałożyciel, po latach bycia za kulisami, wkracza teraz w rolę 'głosu’ AEBN.

Na początku odcinka Bruce dokładnie przedstawia słuchaczom postać Jaya oraz początki AEBN. Już sam wstęp pokazuje, że będzie to niezwykła rozmowa z osobą, która de facto ukształtowała obecny wygląd branży dla dorosłych.

Jay i Bruce najpierw rozmawiają o początkach AEBN, o tym jak wyglądał proces tworzenia platformy w czasach kiedy nie było gotowego komercyjnego oprogramowania i jakie wyzwania przed nimi stały. Następnie opowiadają o samej platformie, co dokładnie oferuje ich platforma, co wyróżnia ją oraz jak zmienił się rynek VOD na przestrzeni lat. Jay wyjaśnia też dlaczego AEBN dzieli się danymi, które zbiera z całą branżą i innymi zainteresowanymi stronami. Rozmowa dalej schodzi na VR, darmowe porno, wpływ stron fanowskich na VOD, przyszłość branży i wiele więcej.

Bruce, gospodarz programu i CEO Adult Site Broker powiedział: “To był zaszczyt mieć Jaya w podcaście. Mieliśmy żywą rozmowę na temat przemysłu dla dorosłych, w tym gdzie był, gdzie jest dzisiaj i gdzie zmierza”.

Możecie posłuchać Jaya Strowd w Adult Site Broker Talk na adultsitebrokertalk.com.

Aby dowiedzieć się więcej o AEBN odwiedźcie aebn.com i śledźcie ich na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga w sprzedawcom i kupującym strony dla dorosłych, spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdźcie ich nową stronę internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledźcie ich poczynania na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.