Will Pounder zdobywa dwie nominacje XBIZ, w tym do Męskiego Wykonawcy Roku

Will Pounder ma przyjemność ogłosić, że został uhonorowany dwoma nominacjami do nagród XBIZ 2023, w tym do prestiżowego tytułu Męskiego Wykonawcy Roku.

Insane Coeds

Will Pounder, przystojny, doświadczony aktor głównego nurtu, który zanim dołączył do przemysłu dla dorosłych pojawił się w serialu telewizyjnym ’A Grunt’s Life’, zaliczył serię potężnych seksualnych występów i przekonujących, dobrze recenzowanych charakterów w tym roku. Kiedy zbliżał się sezon nagród 2022, było jasne, że ten nagradzany gwiazdor jest solidnym pretendentem do nominacji w najważniejszych kategoriach i redaktorzy XBIZ potwierdzili to.

W uznaniu ekranowych osiągnięć, wszechstronny Pounder zdobył dwie kluczowe nominacje, w tym nominację do tytułu Męskiego Wykonawcy Roku.

„Tak wielkie uznanie jak nominacja dla Męskiego Wykonawcy Roku to naprawdę zaszczyt i jestem niesamowicie wdzięczny redaktorom XBIZ, a także moim wspaniałym fanom i wszystkim, z którymi pracowałem w tym ostatnim roku” – powiedział Pounder.

Druga nominacja XBIZ dla Poundera, Najlepsza Scena Seksu – Film Fabularny, została przyznana za jedną z najlepszych w jego karierze scen i rolę główną w filmie ’An Honest Man’. Napisany przez Missa X, a kierowany przez weterana reżyserii Cravena Mooreheada, 'An Honest Man’ obsadził Poundera w roli lojalnego żonatego mężczyzny, którego odwiedza przyjaciółka jego żony, Blake Blossom.

„Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak to wyszło” – wspominał Pounder o produkcji. „Blake jest zawsze oddana i wspaniała we współpracy, ale to, co tam osiągnęliśmy, było w pewien sposób transcendentne dla nas obojga. Miałam dużo szczęścia, jeśli chodzi o role, które mi powierzono. To był zaszczyt, że wybrano mnie do tego projektu”.

Więcej o 'An Honest Man’ możecie przeczytać tutaj.

21. doroczna gala rozdania nagród XBIZ odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia 2023 roku w historycznym Hollywood Palladium i posłuży jako wydarzenie wieńczące 'tydzień XBIZ’ i X3 Expo. Pełna lista nominowanych znajduje się na stronie xbiz.com.

Aby uzyskać więcej informacji o Willu Pounderze odwiedźcie jego oficjalną stronę iWillPounder.com, a także śledźcie go za pośrednictwem Twittera i Instagrama. Zdecydowanie warto też zajrzeć na jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.