Vixen Media Group podpisuje z Vanną Bardot wyłączność na sceny w Slayed

Vixen Media Group (VMG), lider luksusowej rozrywki dla dorosłych, ogłosiło wczoraj, że firma podpisała z Vanną Bardot, kontrakt na wyłączność dla swojej lesbijskiej marki Slayed.

'

Najnowsza scena Vanny Bardot, 'Gloss’, zadebiutowała 20 września. Intymny występ z Liką Star, reprezentuje 14. scenę Vanny dla VMG, odkąd rozpoczęła swoją przygodę z firmą w 2019 roku. Bardot pojawiła się również na innych innowacyjnych markach studia – Blacked, Blacked Raw i Deeper.

„Zawsze głęboko podziwiałam wszystko, co produkuje VMG. Kiedy usłyszałam, że SLAYED wchodzi do produkcji, byłam bardziej niż podekscytowana. Wiedziałam, że to będzie wyższy poziom” – powiedziała Vanna. „Bycie częścią początkowego uruchomienia strony było takim zaszczytem, ale kiedy zapytano mnie, czy byłabym zainteresowana zostaniem ekskluzywną gwiazdą kontraktu SLAYED, nie mogłam uwierzyć. 'Podekscytowana’ byłoby absolutnym niedopowiedzeniem. Czuję się tak niesamowicie szczęśliwa i dumna, że mogę reprezentować tak ikoniczną markę. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą, co pojawi się wkrótce!”.

W wyniku swoich wyjątkowych występów z VMG, Vanna została doceniona za swoje talenty przez najlepszych w branży dla dorosłych poprzez różne nagrody, w tym: AVN 2021 Najlepszy Występ Solo za scenę z Deeper, AVN 2022 Najlepszy Trójkąt za scenę Deeper nakręconą z Avery Cristy i Oliverem Flynnem, oraz AVN 2022 Najlepsza Scena Dziewczyna/Dziewczyna występ w Slayed z Emily Willis.

„Vanna Bardot jest wysoko cenioną top modelką w branży dla dorosłych i absolutną ulubienicą fanów” – powiedział Mike Moz, dyrektor ds. castingu w VMG. „To zaszczyt, że taka gwiazda jak Vanna podpisała kontrakt na wyłączność z SLAYED, aby dzięki swojej kreatywnej energii wynieść sceny z udziałem wszystkich dziewczyn na nowe poziomy. Pomiędzy jej śmiałą pasją i pewnymi siebie, seksualnymi występami, zapewnia ona kolejną warstwę chemii w scenach SLAYED i nie możemy się doczekać, aby przyczynić się do jej dalszego sukcesu.”

Bądź pewny, aby śledzić Vannę Bardot na Twitterze i sprawdzić jej OnlyFans.

Śledź Slayed na Instagramie i Twitterze, aby uzyskać regularne aktualizacje, a także śledź Vixen na Twitterze i Instagramie, aby uzyskać wszystkie najnowsze ekskluzywne wiadomości. Aby dowiedzieć się więcej o Vixen Media Group, odwiedź vixengroup.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.