Violet Myers zdobywa rekordową liczbę nominacji od Fleshbot

Influencerka, YouTuberka, Dziewczyna Fleshlight i gwiazda kontraktu na wyłączność Vixen Media Group, Violet Myers zdobyła aż siedem nominacji do 2022 Fleshbot Awards i ma realne szanse, aby je wszystkie wygrać.

Insane Coeds

Niedawno zostały ogłoszone nominacje do Fleshbot Awards 2022, a Violet Myers zdobyła jeszcze więcej nominacji niż w zeszłym roku! Osobiście walczy o sześć nagród w kategoriach Najlepsze Cycki, Najlepszy Tyłek, Najlepiej Wyglądająca Kobieta, Wykonawczyni Roku, Osobowość Social Media i Najlepsza Obecność na Stronie dla Fanów, a także otrzymała kolejną nominację film 'Drift’ od Deeper w kategorii Film Roku. Biorąc jej dynamicznie rosnącą popularność, jest całkiem możliwe, że zabierze do domu więcej niż jedną nagrodę, a może nawet wszystkie siedem. Jej legion fanów na całym świecie jest nieugięty i pomógł jej otrzymać rekordową liczbę nominacji i teraz będzie walczyć o jej zwycięstwo.

„Byłam naprawdę szczęśliwa i zaskoczona, kiedy zobaczyłam wszystkie nominacje. Ale nie powinnam być, ponieważ mam najlepszych i najbardziej lojalnych fanów, którzy zawsze mnie wspierają. Chcę im wszystkim podziękować i poprosić ich oraz moich przyjaciół z branży o zagłosowanie jeszcze raz, aby pomóc mi wygrać” – powiedziała Violet Myers.

Fani mogą oddawać swoje głosy, aby doprowadzić Violet do całkowitej dominacji na stronie fleshbotawards.com. Głosowanie jest otwarte do wtorku, 25 października i można oddać tylko jeden głos na IP. Aby głosować trzeba mieć konto na Fleshbot, ale założenie go jest darmowe i łatwe. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wirtualnej ceremonii w środę, 2 listopada 2022 roku.

Violet Meyers można śledzić na Twitterze, Instagramie, Youtube i Tik Tok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.