Violet Myers zdobywa Internet dzięki ostatniemu wywiadowi w talk show

Dziewczyna Hentai, Violet Myers jest najnowszym gościem The Last Talk Show, w którym wyjątkowi goście przedstawiają swój osobisty punkt widzenia na kontrowersyjne tematy i dyskutują o tym, co ważne. To właśnie odcinek z Violet jest najchętniej oglądanym na ich kanale.

 

S4E38: The Violet Myers Interview – The Last Talk Show with Violet Myers” został nagrany przed publicznością na żywo. Violet siada z postacią Johna Pointera, który nosi bordowy garnitur, błyszczące buty i blond perukę. W godzinnym wywiadzie Violet i John analizują kulturę, omawiając różne interpretacje przypadkowych tweetów, które mogą być różnie rozumiane.

Pierwszy Tweet jest autorstwa Violet i mówi o tym, że je pizzę, aby zachować zdrowie i formę. Podczas wywiadu ujawnia ona swoją ulubioną pizzę (Little Caesars) i legitymizuje ananasa na pizzy. Inne Tweety pokazane i omówione obejmują bieżący Hip Hop, czy kosmici są prawdziwe lub nie, nieprzyjemne kłopoty w pracy, Michael Myers czy Mike Myers, kochaniu swojego partnera po tym, jak zdradził, i o różnych zabawnych komentarzach.

„Fajnie było być na The Last Talk Show, ale był to też wywiad, który zmusza do myślenia. Nigdy tak naprawdę nie zadawano mi takich pytań, więc moi fani i ich subskrybenci na YouTube dowiedzą się o mnie bardzo dużo” – mówi Violet Myers.

Dowiedz się, dlaczego odcinek z Violet bije rekordy oglądalności kanału i sprawdź go na YouTube. Filmik pojawił się dopiero kilka dni temu, a już ma ponad 14 tysięcy wyświetleń i 100% aprobaty. Violet była też pierwszą gwiazdą dla dorosłych w programie.

Aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Violet, jej wszystkie linki społecznościowe zebrane w jednym miejscu, możesz znaleźć tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.