Violet Myers wygrywa podczas Fleshbot Awards

Prawdziwa dziewczyna Hentai, YouTuberka, Dziewczyna Fleshlight i gwiazda Vixen Media Group, Violet Myers zdobyła aż sześć nominacji od Fleshbot w tym roku i zabrała do domu trofeum za Najlepszy Tyłek.

Insane Coeds

2022 był niesamowitym rokiem dla Violet Myers, podpisała ekskluzywny kontrakt z Vixen Media Group i stała się jedną z Dziewczyn Fleshlight. Otrzymała również sześć nominacji do Fleshbot Awards. Fani Violet nie zawiedli swojej gwiazdy i pomogli jej wygrać nagrodę w kategorii Najlepszy Tyłek oraz wystrzelili film z jej udziałem, ’Drift’ od Deeper, prosto ku zdobyciu nagrody za Film Roku.

„Naprawdę mam NAJLEPSZYCH fanów! Nie zostałabym nominowana lub wygrała, gdyby nie oni. Byłam zaszczycona, że zostałam nominowana i bardzo wdzięczna, że wygrałam. I dziękuję, Fleshbot, za wszystko!” powiedziała Violet Myers.

Zobaczcie pełną listę zwycięzców tutaj.

Śledźcie Violet Meyers na Twitterze, Instagramie, Youtube oraz Tik Tok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.