Valentina i Vincent Bellucci wspominają swoje pierwsze AVN Expo

Valentina i Vincent Bellucci, charyzmatyczny duet stojący za nowo powstałym studiem erotycznym Step House, wzięli udział w swoim pierwszym AVN Adult Entertainment Expo oraz rozdaniu nagród AVN na początku stycznia i wygląda na to, że świetnie się bawili.

Tought LoveX

“AVN to był odlot! Dobrze było zobaczyć naszych przyjaciół, modelki i ekipę, z którymi pracowaliśmy w przeszłości, a także nawiązać nowe znajomości i kontakty w ciągu czterech szalonych, pracowitych dni“, powiedział Vincent Bellucci.

“Byłem również bardzo podekscytowany, gdy otrzymałem wiadomość, że zostaliśmy nominowani do nagrody AVN w kategorii Najlepsze Nowe Studio – nasza pierwsza nominacja AVN. Miejmy nadzieję, że nie jest to nasza ostatnia nominacja i zrobimy wszystko, co w naszej mocy w 2023 roku, aby ponownie zobaczyć się na liście nominowanych w 2024 roku.“

“W tym roku chcemy skupić się na reżyserii, kreatywności i zatrudnianiu talentów ze świetnymi umiejętnościami aktorskimi, które pomogą nam stworzyć jeszcze bardziej rozrywkowe filmy. Nie możemy się również doczekać współpracy z zespołem Adult Empire i jesteśmy wdzięczni za takie wydarzenia jak AVN, ponieważ dało mi to możliwość osobistego poznania wielu osób, z którymi pracowaliśmy zdalnie.“

Valentina Bellucci poparła entuzjastyczne odczucia Vincenta dotyczące targów, dodając: „AVN Adult Entertainment Expo i rozdanie nagród będzie z pewnością historycznym wydarzeniem do zapamiętania. Nasza pierwsza nominacja i pierwszy udział sprawia, że jestem lekko wzruszona! Ogólnie rzecz biorąc, to były naprawdę niesamowite dni i cenne doświadczenie edukacyjne, które tylko motywuje mnie do cięższej pracy i wytrwałości w dążeniu do realizacji moich marzeń.”

Śledźcie Valentinę Bellucci na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans. Wszystkie linki Valentiny są dostępne na stronie allmylinks.com/valentinabellucci.

Nie zapomnijcie też odwiedźić oficjalną stronę Step House stephousexxx.com, aby znaleźć wszystkie produkcje Bellucci oraz śledźcie studio na Twitterze, aby być na bieżąco z ich najnowszymi wydaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.