Uzyskaj dostęp do Klubu Violet Myers, aby zbliżyć się do swojej Waifu Girl

Prawdziwa dziewczyna Hentai, Violet Myers zaprasza do dołączenia do jej specjalnego klubu, który jest przeznaczony dla jej najbardziej lojalnych fanów, którzy chcą mieć szansę jeszcze bardziej zbliżyć się do Violet.

'

Po tym jak OnlyFans ogłosiło, że całkowicie zabroni publikowania treści dla dorosłych, wielu twórców i gwiazd uznało, że muszą się uniezależnić od tej platformy. Nawet kiedy OnlyFans wycofało się i postanowiła, że jednak nadal będzie pozwalać na publikację treści dla dorosłych, ziarno niepokoju zostało zasiane. Dlatego też, Violet Mayers, uruchomiła swoją własną oficjalną stronę, na której to ona decyduje o wszystkim.

W Klubie Violet Myers wszystkie treści dostępne na stronie są niefiltrowane i nie podlegają żadnym ograniczeniom odnośnie treści. Dotyczy to zarówno soczystych cosplay i seksownych zdjęć Violet, jak również i filmów, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Członkowie klubu otrzymują również dostęp do streamów na żywo, podczas których Violet gra w gry komputerowe topless i prowadzi interakcję ze swoimi fanami. Wliczone są również zniżki na ulubione produkty dla dorosłych Violet oraz możliwość kupienia specjalnego towaru Klubu Violet Myers. Jednak to nie wszystko, co miesiąc, Violet rozdawać będzie mnóstwo nagród, od typowych prezentów, aż po możliwość gry na żywo z Violet czy towary podpisane i noszone przez Violet.

„Z OnlyFans i innymi platformami dla dorosłych, które są tak kontrolowane przez firmy obsługujące karty kredytowe, postanowiłam założyć własną stronę. Sprawiłam, że jest ona przystępna dla moich fanów i jest miejscem, gdzie mogą mnie poznać jeszcze lepiej. Od gier po treści dla dorosłych, jest tu wszystko, czego moi fani pragną. Więc, sprawdźcie to i dołączcie do zabawy”, powiedziała Violet Myers.

Jeżeli chcesz dołączyć do klubu lub dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Violet Mayers.

Natomiast, aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie Violet, jej wszystkie linki społecznościowe zebrane w jednym miejscu, można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.