Tylee Texas otwiera swój oficjalny sklep z klipami

Fetyszystka i tancerka Tylee Texas ma przyjemność ogłosić uruchomienie swojego nowego sklepu z klipami na clips4sale, gdzie fani już mogą znaleźć jej różne fetyszowe filmiki.

'

Tylee Texas dopiero co otworzyła swój sklep na clips4sale, ale już teraz oferuje w nim 18 klipów dostępnych do kupienia i zapowiada, że będzie często aktualizować sklep o nowe treści. Klipy Tylee oferują wiele fetyszy, w tym tryskanie, fetysz stóp, JOI, wrestling (w którym Tylee jest wyjątkowo utalentowana) i wiele innych. Fani mogą cieszyć się klipami solo, jak również klipami z udziałem Roxie Rae i „współlokatora” Tylee – Brada.

„Myślałam o uruchomieniu sklepu z klipami już od jakiegoś czasu” – skomentowała Tylee. „Jestem tak szczęśliwa, że teraz nadszedł ten czas i nie mogę się doczekać, aby dodać więcej filmików. Upewniłam się, że zawarłam w nich wiele różnych fetyszy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.”

Nowy sklep z klipami Tylee można znaleźć tutaj.

Tylee Texas jest aktywna na Twitterze i Instagramie, a fani mogą odwiedzić jej oficjalną stronę internetową, TyleeTexas.com, aby zamówić klipy lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.