Trans Erotica Awards nominuje Lauren Phillips za jej niesamowitą pracę na scenie

Seksowna, ogniście ruda influencerka, aktorka, gamerka i modelka Lauren Phillips została ponownie nominowana przez Trans Erotica Awards (TEA), tym razem za swoją niesamowitą pracę sceniczną.

Pod koniec zeszłego tygodnia, TEA ogłosiło nominacje, a Lauren Phillips ponownie znalazła się na pożądanej liście. Jest ona nominowana w kategorii Najlepsza Scena Dziewczyna/Dziewczyna za scenę „Taming the Wolf” z Janie Blade w serii TS Pussy Hunters serwisu Kink.com.

Wyreżyserowana przez Sadie Lola scena obraca się wokół tego, że Lauren została ugryziona przez wilkołaka i podczas następnej pełni księżyca wyrosną jej kły, spiczaste uszy i najprawdopodobniej spustoszy miasto. Lauren wraz z Janie postanawiają pojechać do odległego miejsca, gdzie Janie zakuje ją w łańcuchy. Następnego ranka Janie znajduje Lauren na ziemi z zerwanymi łańcuchami. Obawiając się najgorszego, Janie wymyśla nowy sposób, aby powstrzymać bestię… Zwiastun oraz pełną scenę można zobaczyć tutaj.

„Uwielbiam pracować dla Kink, a moja scena w TS Pussy Hunters była naprawdę niesamowita i cieszę się, że TEA doceniło ją nominacją. Jestem podekscytowana, że pokaz odbywa się osobiście i na pewno tam będę!” mówi Lauren Phillips.

Trans Erotica Awards odbędzie się w niedzielę, 13 marca 2022 roku, w The Avalon w Hollywood. Na wydarzeniu prezentowanym przez ManyVids, Domino Presley będzie pełniła rolę Mistrzyni Ceremonii. Aby zapoznać się z pełną listą nominowanych, odwiedź stronę theteashow.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedź jej stronę laurenphillips.com oraz śledź ją na TwitterzeInstagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.