Theodora Day udzieliła wywiadu dla After Hours i AdultDVDTalk

Popularna wschodząca gwiazda produkcji dla dorosłych, Theodora Day zachęca fanów, aby lepiej ją poznali dzięki jej nowym wywiadom: wystąpieniu w podcaście After Hours oraz transkrypcie wywiad z ikonicznym Captainem Jackiem dla AdultDVDTalk.

Insane Coeds

Wpierw, dla After Hours, Theodora Day usiadła do rozmowy w cztery oczy z popularną Cascą Akashovą, w której smukła uwodzicielka otwiera się na temat dostania się do przemysłu dla dorosłych, co najbardziej lubi w kręceniu z mężczyznami i kobietami, pokonywaniu zwątpienia w siebie i niepokoju, budowaniu swojej marki na swój sposób i wiele więcej.

„Rozmowa z Cascą dla After Hours była świetna” – zachwycał się Day. „Zadawała niesamowite pytania, które nie były banalne. Fajnie jest czasem wyjść głębiej niż na powierzchnię i zaangażować trochę intelektu.”

Wywiad dla podcastu After Hours pod tytułem 'Pornstar Theodora Day: Interview with a Sexual and Intellectual newcomer’ można znaleźć na YouTube.

Day była również gościem AdultDVDTalk, gdzie Kapitan Jack przeprowadził z nią obszerny wywiad.

Jack pisze: „Theodora jest jedną z najlepszych i najbardziej ekscytujących performerek, jakie widziałem debiutujące w ciągu ostatniego roku. Do diabła, z 10 pozycji, które ma na adultdvdtalk, zrecenzowałem 7 z nich! Jest po prostu niesamowitą wykonawczynią i z tego co widziałem, ma wyjątkową osobowość. Kiedy miałem okazję z nią porozmawiać, moje przypuszczenia się potwierdziły. Theodora jest niesamowitą osobą i rozmawialiśmy o wiele więcej niż widzicie poniżej. Proszę, poznajcie tę piękność i może będziecie mogli podziwiać ją tak samo jak ja!”.

Fascynujący wywiad Day na AdultDVDTalk dostępny jest pod adresem adultdvdtalk.com.

Bądźcie na bieżąco z Theodorą Day i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie. Subskrybujcie jej OnlyFans dla codziennych aktualizacji ze zdjęciami i filmami, których nie zobaczycie na jej publicznych kontach.

Aby uzyskać więcej informacji o After Hours, śledźcie na Twitterze @AfterHoursDQRM i @CAkashova.

Śledźcie Kapitana Jacka na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.