Theodora Day będzie prowadzić Livestream na TikTok z okazji Światowego Dnia Wegan

Już jutro, we wtorek, 1 listopada jest Światowy Dzień Wegan, a świadoma zdrowia gwiazda filmów dla dorosłych Theodora Day będzie prowadzić specjalne wydarzenie na żywo na TikTok, podczas którego podzieli się swoimi historiami i będzie przyrządzać zdrowe potrawy.

'

Weganizm oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi, ale w pewnym stopniu wszyscy zgadzają się, że weganizm to sposób życia, który dąży do wykluczenia wszelkich form wyzysku i okrucieństwa wobec zwierząt w jakimkolwiek celu, spożywczym, odzieżowym czy innym. W sensie ściśle dietetycznym oznacza praktykę rezygnacji ze wszystkich produktów pochodzących w całości lub częściowo od zwierząt.

„Zdrowie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu, a bycie weganinem pozwoliło mi doświadczyć uczucia bycia naprawdę 'zdrowym’, powiedział Day. „Mówiąc za siebie i moje ciało, było to najlepsze i najbardziej pozytywne doświadczenie na świecie i jest to coś, czym chciałbym się podzielić z innymi”.

„Byłem wegetarianinem od 13 roku życia, a wegańską ścieżkę rozpocząłem około pięć lat temu” – ujawniła Day. „Bycie weganinem zainspirowało mnie do tego, aby pewnego dnia uprawiać wszystkie własne produkty w szklarni. Jestem weganinem, ponieważ odczuwanie wszechogarniającego dobra codziennie, zamiast co jakiś czas, jest lepsze niż cokolwiek innego!”.

Livestream Day z okazji Światowego Dnia Wegan rozpocznie się w o 21:00, 1 listopada na @theodoraday.

Day sugeruje, aby osoby zainteresowane odwiedziły stronę The Vegan Society, aby uzyskać więcej informacji na temat Światowego Dnia Wegan i korzyści płynących z diety wegańskiej.

Day zaprasza również fanów do intymnego spojrzenia na jej życie i karierę za pośrednictwem jej OnlyFans. Day oferuje codziennie aktualizowane zdjęcia i filmy, których nie zobaczycie na jej publicznych kontach, a jej fani mogą bezpośrednio wysyłać do niej wiadomości, subskrybować jej treści, kupować klipy, zamawiać jedyne w swoim rodzaju filmy na zamówienie i więcej.

Bądźcie na bieżąco z Theodorą Day i śledźcie ją na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.