Terapeutka Dr Monique jest gościem tygodnia w Adult Site Broker Talk

W tym tygodniu gościem Bruce’a z Adult Site Broker Talk jest terapeutka Dr. Monique, która świadczy usługi terapeutyczne i coachingowe dla wykonawców z branży dla dorosłych na całym świecie.

'

Dr Monique jest terapeutą zdrowia psychicznego zakontraktowaną z Pineapple Support, która świadczy usługi terapeutyczne i coachingowe dla wykonawców na całym świecie. Ma ona wyjątkową pasję do pracy z profesjonalistami w przemyśle dla dorosłych i pracownikami seksualnymi wszystkich form ekspresji seksualnej i pracuje codziennie, aby odstygmatyzować zdrowie psychiczne i pracowników seksualnych.

Podczas rozmowy Dr Monique opowiada o najczęstszych problemach z jakimi zmagają się osoby pracujące seksualnie, o wyzwaniach jakie niesie ze sobą jej praca oraz o tym jak pandemia wpłynęła na zdrowie psychiczne pracowników seksualnych. Dr Monique opowiada też jak wykorzystuje swoje własne życiowe doświadczenia, aby zrozumieć i pomagać innym oraz o tym, czym się różni od typowego terapeuty.

Bruce F., gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker powiedział: „Dr Monique była fascynującym gościem. Miło jest rozmawiać z kimś, kto walczy o pracowników seksualnych każdego dnia”.

Rozmowa z Dr. Monique w Adult Site Broker Talk jest już dostępna na stronie adultsitebrokertalk.com.

Z dr Monique można się skontaktować pod adresem pineapplesupport.org.

Adult Site Broker pomaga sprzedającym i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować sprawiedliwe umowy. Zapoznaj się z ich nową stroną internetową pod adresem AdultSiteBroker.com oraz śledź ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.