Tanya Tate została wyróżniona jako Kobieta Miesiąca przez XBIZ

Twórczyni treści Tanya Tate została Kobietą Miesiąca XBIZ. Tytuł ten jest częścią serii ‘Woman in Adult’, która przygląda się silnym i wpływowym kobietom biznesu w branży. XBIZ zamieszcza szczegółowy wywiad z Tanyą, w którym opowiada ona o swojej karierze jako artystki i publicystki.

Urodzona w Wielkiej Brytanii Tanya jest wielokrotnie nagradzaną performerką, reżyserką, podcasterką i publicystką. Na potrzeby artykułu, redaktor naczelny XBIZ World Magazine Alejandro Freixes przeprowadził wywiad z Tanyą, która podzieliła się kilkoma odkrywczymi aspektami swojej kariery.

„Jestem zaszczycona, że mogę być przedstawiona jako część serii Woman in Adult,” powiedziała Tanya. „Miałam bardzo wyjątkową karierę w tej branży i nadal jest ona bardzo ekscytująca. Dzięki, XBIZ, za prezentację”.

Cały wywiad z Tanyą Tate dostępny jest w nowym numerze XBIZ World Magazine, który jest możliwy do przeczytania tutaj.

Firma publicystyczna Tanyi to Star Factory PR, która została założona w 2005 roku. Tanya przejęła stery firmy w 2011 roku i pomogła dziesiątkom wykonawców w zwiększeniu ich medialnego zasięgu. Do klientów Star Factory PR należą między innymi Alexis Fawx, Britney Amber, Dee Siren, Jenna Starr, Sinn Sage. Tanya jest również otwarta na współpracę z innymi gwiazdami. Talenty zainteresowane współpracą z Tanyą w zakresie budowania świadomości marki mogą kontaktować się z nią pod adresem [email protected].

Aby dowiedzieć się więcej na temat Tanyi Tate, odwiedź jej stronę TanyaTate.xxx, oraz śledź ją na Twitterze i Instagramie, a także subskrybuj jej OnlyFans.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.