Stephanie Eild zadebiutuje w czwartek w 'Naked News’

Modelka, erotyczna cosplayerka i gorąca kujonka, Stephanie Eild może teraz wykreślić ze swojej listy rzeczy do zrobienia występ w Naked News. Już w ten czwartek, 10 listopada, nastąpi jej debiut na kultowej stronie.

'

W najbliższy czwartek Stephanie Eild zadebiutuje w Naked News w którym udzieli wywiadu seksownej Laurze Desirée. Z nagą Laurą i Stephanie topless, obie przez 15 minut będą rozmawiać o cosplayu, lojalnych fanach, jej kanale na YouTube Bikini Baker, dlaczego mikro-bikini jest podstawą jej garderoby i wiele więcej. Widzowie zostaną również potraktowani seksownymi zdjęciami i filmikami Stephanie.

„Moi fani z niecierpliwością czekali na emisję mojego wywiadu i są prawie tak podekscytowani jak ja! Uwielbiam Naked News, a wywiad z Laurą był tak ekscytujący, że nie mogę się doczekać jego emisji. Strona Naked News powinna być gotowa na duży ruch ze strony moich fanów z całego świata”, powiedziała Stephanie Eild.

Wywiad Stephanie zostanie wyemitowany w czwartek i będzie dostępny 24/7 na stronie nakednews.com. Początkowo znajdować się będzie na pierwszej stronie, a następnie trafi do zakładki 'Segments’ pod koniec tygodnia.

Stephanie Eild można śledzić na Instagramie i subskrybować na OnlyFans. Wszystkie jej linki dostępne są pod adresem beacons.ai/stephanieeild.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.