Steph Sia jest gościem podcastu Adult Site Broker Talk

Striptizerka, twórca treści cyfrowych i instruktorka tańca na rurze Steph Sia, która dąży do destygmatyzacji przemysłu seksualnego, jest w tym tygodniu gościem Adult Site Broker Talk.

'

Steph Sia jest gospodarzem podcastu dla pracowników seksualnych, Stripped by SIA, który dzieli się historiami pracowników seksualnych w celu destygmatyzacji przemysłu seksualnego, poprzez dzielenie się prawdziwymi, przeżytymi doświadczeniami. Steph Sia zaprasza do programu gości z różnych zakątków przemysłu dla dorosłych, aby zapewnić przejrzysty wgląd w wykonywaną przez nich pracę. Każdy odcinek porusza temat, który dotyczy osób świadczących usługi seksualne, a jego celem jest edukacja zarówno tych którzy są, jak i nie są w branży.

Najnowszy odcinek Adult Site Broker Talk rozpoczyna się od rozmowy o tym, jak i kiedy Sia zaczęła pracować seksualnie oraz o różnych etapach jej ciągle zmieniającej się podróży w świecie dorosłych. Sia dzieli się wieloma rzeczami, których nauczyła ją ta praca, jak również tym, co jest najlepszą (i najgorszą) częścią bycia w tej branży. Dalej, Bruce pyta Się o jej podcast, Stripped by SIA, jej edukację i reakcje, jakie czasem wywołuje, rady dla ludzi, którzy chcą rozpocząć pracę seksualną oraz o wiele innych rzeczy.

„Steph była znakomitym gościem. Jest zabawna, inteligentna i ma kilka wspaniałych spostrzeżeń na temat tego, co dzieje się w naszej branży” – powiedział Bruce, gospodarz programu i dyrektor generalny Adult Site Broker.

Rozmowy z Sią w Adult Site Broker Talk możecie od dzisiaj posłuchać na adultsitebrokertalk.com.

Śledźcie Steph Sia na Twitterze.

Adult Site Broker pomaga sprzedawcom i kupującym w przestrzeni dla dorosłych spotkać się, aby wypracować uczciwe oferty. Sprawdź ich nową stronę internetową na AdultSiteBroker.com i śledźcie ich na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.